Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Şöför Kapısı alt çıta

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Şöför Kapısı alt çıta

Arkadaşlar Merhaba;

Kapının alt çıtası kayboldu, aynısını da bulamıyorum; aracım 2009 R55 S ( tam ne denir bilemedim arabanın modelinin yazdığı çıta)

Birde bir kaç sorunum daha var, su hasarından dolayı sol sileceğim hızlı çalışıyor, arka sileceğim de çalıştırırsam kafasına göre çalışıyor.( elektroniklerde sorun var dendi)
    Değiştirmek baya bir masraf çıkartıyor bu parçaların çıkmasını bulabilir miyiz yada fikri olan var mıdır uygun nasıl yaparız.

Teşekkür Ederim

Maslakda AYN oto Ahmet usta ile konısmanı tavsiye ederim. Veya 2 nci el olarak cıkmacılara bakabilirsin.

M. Kemal ATATÜRK
    İnstg™ askin.batur
    ™R55 Clubman 2009
    sigpic
    M.KEMAL ATATÜRK
    İnstg/askin.batur
    GALATASARAY

Yorum Yap

Aslı byhs9001 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaşlar Merhaba;

Kapının alt çıtası kayboldu, aynısını da bulamıyorum; aracım 2009 R55 S ( tam ne denir bilemedim arabanın modelinin yazdığı çıta)

Birde bir kaç sorunum daha var, su hasarından dolayı sol sileceğim hızlı çalışıyor, arka sileceğim de çalıştırırsam kafasına göre çalışıyor.( elektroniklerde sorun var dendi)
      Değiştirmek baya bir masraf çıkartıyor bu parçaların çıkmasını bulabilir miyiz yada fikri olan var mıdır uygun nasıl yaparız.

Teşekkür Ederim
      Kapı çıtasını ikinci el değilde sıfır bulabilirsiniz ama elektroniklerde denilen konuyu öncelikle tam anlamı ile tespit etmeniz lazım elektronik diyerek kesip atmışlar ayrıca elektrik elektronik konusuna hassasiyet göstermeniz gerekir başınıza büyük iş açabilirsiniz. Bu konuda AYN yardımcı olacaktır size varsa imkanınız istanbula gelin derim bence .
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Cikmacilara goz atmakta fayda var iki parca icin de.. sahibindende cikmaciyim yazanlar aranabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Teşekkürler arkadaşlar İstanbul'a gelince ayn ye uğriyim bi bakalım.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X