Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yardım Ve Destek

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yardım Ve Destek

Merhabalar R56 2012 Dizel John Cooper Works makyajlı mini sahibiyim servis zamanımız geldi kafama takılan birkaç soru var sizlerin de fikirlerinizi almak istiyorum ;

Öncelikle istanbula kar yağmaya başladığından beri birkaç gün üstüste sarı pil uyarısı verdı arac start ve stoplarda, kitapçıktan baktığımda akü seviyesi azalmış olabilir şeklinde bir açıklama okudum servis aküyü değiştiricez büyük ihtimal dedi ama sarj edilerek de sorun çözülebiliyormuş forumda ve bikaç yerde okuduğuma göre bu hatayı alıp akü değiştirmeden çözme şansımız mevcut mudur ?

Bunun haricinde radyo gösterge ışıkları zaman zaman sönüyordu yani ses var ama görüntü yok ertesi gün düzelip tekrar geliyordu bir önceki servisimizde o bölümdeki filmin değişmesi gerekebileceği iletilmişti sorun düzelince ellemedik ama şuan 4 5 gündür hiç görüntü yok ama radyo cd çalar çalışıyor arkadaş ekran kartında sorun olduğunu onun değişmesi gerektiğini söylüyor şimdi , bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş mevcutmudur ?

Ayrıca aracı aldığımdan beri lastik hava basıncı sarı uyarısı her aracı açtığımda mevcut fakat lastik havalarında bir sorun yok , fabrikasyon veriler çelik jant vs modifiye yapıldığından dolayı sistemin devamlı o uyarıyı vereceğini okudum bikaç yerde bu olayda kafamı kurcalıyor .

Son olarak arka stopların dış camında ufak bi kırık var daire büyüklüğünde komple stopları değiştirmeden hem daha az maliyete hemde daha pratik bir çözümü yokmu bu işin ?

Servise güveniyorum ama sonuç olarak babamın oğlu değil yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    En son düzenleyen tayfuntav1; 18-01-17, 16:39.

merhaba, forum kurallari geregi once uyelerimiz bolumunde kendinizi, sonra mctr garaj bolumunde aracinizi tanitmanizi rica edecegiz..

araciniza dizel john cooper works demissiniz. jcw bodykitli cooper d mi arac ben tam anlayamadim. garaj bolumunde tanitinca goruruz

akunuzu eger tamamen bitmediyse sarj ettirerek doldurabilirsiniz. akuyu degistirmek en son caredir ama servisler genelde ugrasmayip degistirirler. (ben de ugrasmayip degistiririm genelde.)

radyo konusunda servisin aciklamasi mantikli geldi, ilk sigortasinda mi problem var dedim ama radyo calisiyorsa ekranla alakalidir sorun.

farkli jant lastik takinca lastik basinc uyarisi vermesi gibi birsey soz konusu degildir. ben sahsen daha once farkli jant taktigindan oturu boyle bir sorun yasandigini duymadim. eger sifirlamaniza ragmen hala uyariyi veriyorsa sensorlerinde bir problem olabilir.

kirilan stop degil far olsaydi cikma bir far alip sadece camini degerlendirin derdim ancak mininin stoplarini camindan ayirmak son derece zor ve riskli bir islem. o yuzden mecbur yeni stop alacaksiniz.. riske girip deneyebilirsiniz de.. (ben kesin denerdim )
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      merhaba, forum kurallari geregi once uyelerimiz bolumunde kendinizi, sonra mctr garaj bolumunde aracinizi tanitmanizi rica edecegiz..

araciniza dizel john cooper works demissiniz. jcw bodykitli cooper d mi arac ben tam anlayamadim. garaj bolumunde tanitinca goruruz

akunuzu eger tamamen bitmediyse sarj ettirerek doldurabilirsiniz. akuyu degistirmek en son caredir ama servisler genelde ugrasmayip degistirirler. (ben de ugrasmayip degistiririm genelde.)

radyo konusunda servisin aciklamasi mantikli geldi, ilk sigortasinda mi problem var dedim ama radyo calisiyorsa ekranla alakalidir sorun.

farkli jant lastik takinca lastik basinc uyarisi vermesi gibi birsey soz konusu degildir. ben sahsen daha once farkli jant taktigindan oturu boyle bir sorun yasandigini duymadim. eger sifirlamaniza ragmen hala uyariyi veriyorsa sensorlerinde bir problem olabilir.

kirilan stop degil far olsaydi cikma bir far alip sadece camini degerlendirin derdim ancak mininin stoplarini camindan ayirmak son derece zor ve riskli bir islem. o yuzden mecbur yeni stop alacaksiniz.. riske girip deneyebilirsiniz de.. (ben kesin denerdim )
      Sanırım bir sorun mevcut ben siteye üye olduğumda 2015'de kendimi tanıttım ve konu açtım tanışma faslı için hatta yine bir uyarı ışığıyla ilgili konu açıp yardım almıştım ama şuan baktığımda geçmişte açtığım hiçbir konu veya yazdığım hiçbir mesaj görünmüyor , resim koymamıştım sadece garaj bölümüne onuda hallederim müsait zamanda.

Evet araç jcw kitli cooper d açıklamaların için teşekkürler doğa

Yorum Yap

Aslı tayfuntav1 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sanırım bir sorun mevcut ben siteye üye olduğumda 2015'de kendimi tanıttım ve konu açtım tanışma faslı için hatta yine bir uyarı ışığıyla ilgili konu açıp yardım almıştım ama şuan baktığımda geçmişte açtığım hiçbir konu veya yazdığım hiçbir mesaj görünmüyor , resim koymamıştım sadece garaj bölümüne onuda hallederim müsait zamanda.

Evet araç jcw kitli cooper d açıklamaların için teşekkürler doğa
        belki mesajlar silinmistir eski oldugu icin, aracinizi cok merak ettim bakacagim simdi garaj konunuza
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X