Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

cam arıza kodu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

cam arıza kodu

thumbnail_IMG_4854.jpg
    Merhaba arkadaşlar aracımda çok enteresan bir arıza ışığı yandı araçta herhangi bir sıkıntı yok camlarla alakalı da bir problem yok iki keredir aracı uzun süre sonra çalıştırdıktan sonra bunu yakıyor başka karşılaşan bir arkadaş var mıdır sebep nedir teşekkürler
    Eklenen Dosyalar

Bmw'de benzer bir arıza ışığı görmüştüm arıza Window Anti-Trap Function Disabled olarak geçiyor.Sıkışmayı önleyen sensör ile ilgili problem olabilir.
    Kapıyı kapattıktan sonra camlar yukarı çıkıyor mu fitiller de engel olan bir şey mi var acaba.

Yorum Yap

Hic bi sikisma yok gayet rahat bir sekilde acilip kapaniyo cok tuhaf her zamanda vermiyo bu kodu

Yorum Yap

Aslı enes tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hic bi sikisma yok gayet rahat bir sekilde acilip kapaniyo cok tuhaf her zamanda vermiyo bu kodu
        Kendi kendine kapanırken aşağıya iniyormu
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

bazen yapıyor ama bu ışıkla alakalı değil arıza yokken yapıyor bazen çok nadir 1-2 defa olmuştur.

Yorum Yap

Aslı enes tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            bazen yapıyor ama bu ışıkla alakalı değil arıza yokken yapıyor bazen çok nadir 1-2 defa olmuştur.
            HAyır acaba arıza ışığını bundan sebepmi yakıyor ondan sordum ben
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

cam motoru soketlerini bir kontrol ettirin derim. eğer temassızlık yada gevşeklik var ise bu tarz bir arıza verebilir
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

tamadır teşekkürler Yusuf ustaya göstericem bir ara kimsenin başına gelmemiş belli ki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X