Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Gösterge Uyarıları (DSC ABS El Freni)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gösterge Uyarıları (DSC ABS El Freni)

Arkadaşlar merhaba dün ilginç bir sorun yaşadım. Sağ stopta en üstteki ampül sanırım sıvı teması olmuş hafif oksitlenmiş geçen sene uyarı vermişti elektrikçi arkadaş temizleyip takınca düzeldi.
    Dün uzun bir yolculuk yaptım bir ara tekrar ampül uyarısı verdi söndü , kontrol ettim çalışıyor gidince tekrar gösteririm derken sık sık fren yaptığım bi noktada frene basmamla birlikte göstergede dsc abs el freni ışıkları aynı anda yandı 5 saniye kadar durup söndü ancak frenlemede bi problem yoktu.
    Sonrasında 200 km kadar yine bi sorunla karşılaşmadım.Biraz uzun oldu ama sizce neden kaynaklanabilir ampül yüzünden şase yapmış olabilir mi.
    Antalya'da nereye göstermemi tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler.

İlk aklima gelen buyuk ihtimalle sase yapmis olmasi oksitlenme yuzunden. Ancak yinede bir serviste diagnose edilip ne hatalar alindigina bakilmasinda fayda var. Antalya servis konusunda o bolgede ikamet eden arkadaslar yardimci olacaktir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı Arcadia tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaşlar merhaba dün ilginç bir sorun yaşadım. Sağ stopta en üstteki ampül sanırım sıvı teması olmuş hafif oksitlenmiş geçen sene uyarı vermişti elektrikçi arkadaş temizleyip takınca düzeldi.
      Dün uzun bir yolculuk yaptım bir ara tekrar ampül uyarısı verdi söndü , kontrol ettim çalışıyor gidince tekrar gösteririm derken sık sık fren yaptığım bi noktada frene basmamla birlikte göstergede dsc abs el freni ışıkları aynı anda yandı 5 saniye kadar durup söndü ancak frenlemede bi problem yoktu.
      Sonrasında 200 km kadar yine bi sorunla karşılaşmadım.Biraz uzun oldu ama sizce neden kaynaklanabilir ampül yüzünden şase yapmış olabilir mi.
      Antalya'da nereye göstermemi tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler.
      Sıvı ile temaz ettiği için şase yapıyodur. Belik basit görünsede büyük meselelere yol açmadan çaresini bulmanız en akıllıca yoldur.Ayrıca tekrardan bi kontrol ettirinki başka yerlerden kaynaklı olmasın.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Teşekkür ederim yorumlar için.Elektrik pek şakaya gelmiyor bugün halledicem içim rahat olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X