Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hararet ikazi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hararet ikazi

Dun ilkndefa traikte arabada sari renkte hararet isigi yandi. Kullanim kilavuzuna baktigimda motorun sicak oldugunu kullanmaya devam edebilicegimi soylemis. Arabada fan calisiyor su da normal anlamadim neden yaptigini buna benze r56 da sorun yasayan oldumu. Cok asiri trafikte yoktu bu arada

Benim bir keresinde termostat mushurunde sknti oldugundan hararet yapti..
    Ama ikaz yanmadi ikisindede, fan calistirmadigi icin yakmamis olabilir..

Oncelikle cok basit iki olaydan kaynaklaniyor ;

1) ustteki motor su kapigini kontrol et,

2) fan calisiyor diyorsun ama devirdaim veya termostata baktir derim..

Ayrica olasi bir hararet durumunda klimayi kapat, kalorefiri High mode a gecir ve uflet en sonda, sakin kontak kapamayin..
    Su eksilme durumu varsada ilik su ekleyebilirsin 2 sise ve en kisa zamanda baktir.. Ustaniz yoksa AYN'yi tavsiye ederim, bendeki ve birkac arabadaki skntiyi kolayca cozmuslerdi..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Fan aciyor su seviyesi normal conta yakmayayim dedim de o kadar yukselmesi neden acaba fan calisip devirdaimmyapmiyor diyemi pazartesiyi merka ediyorum tamda pazartesi tesisat ayarlanacakti sak diye anlarlar umarim

Yorum Yap

Burak kesinlikle ilerki zamanda su sicakliga gosterge tak cok sacma R56 gosterge olmamasi.. umarim bisey olmamistir.
        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Burak kesinlikle ilerki zamanda su sicakliga gosterge tak cok sacma R56 gosterge olmamasi.. umarim bisey olmamistir.
          sırf o yüzden aem watertemp taktım egt ile yan yana aux girişinin altındakı boşluğa kuvvetle öneririm...

Yorum Yap

umarım ama kitaba göre kırmızı yanarsa sıkıntı diyor. pazartesi çıkıcak sonuç merak içindeyim

Yorum Yap

Aslı burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              umarım ama kitaba göre kırmızı yanarsa sıkıntı diyor. Pazartesi çıkıcak sonuç merak içindeyim

bugün pazartesi burak sorun neymiş gösterebildin mi?

Yorum Yap

soyaktan oturuyorum halkalıda yola çıktım temden gaziosmanpaşa sapağının orda sarı ikazı aldım arabayı çektim bekledim sonra kaloriferi açtım ve devam ettim bir daha ikazı vermedi araba. sonra yusufun orda baktılar ve termostatı değiştirdiler daha sonra bir çok test yapıldı ve bir sıkıntı olmadı umarım bundan sonrada olmaz. hararet ve boost göstergeleri alıcam podla beraber ama. Bu arada ufak tefek şeyler derken 500 lira sıkışmıs araya onuda çıkarmış oldular ben uzanamıyordum para öenmlide değil bir daha yapmasında.

Yorum Yap

bu arada şansıma bir başka araç geldi r56 plaka vermiyeyim şimdi o araç satılıkta motor kapağı açıldı hararet yüzünden conta yakmış sanırım umarım bende de aynısı olmaz

Yorum Yap

Mininin kendi gostergeleri daha ucuza gelebilir aklinda olsun bak yani.
                    sigpic

Yorum Yap

Mininin kendi gostergelerinde hararet var ama boost yok o yuzden dusunmedim hic aslinda

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Mininin kendi gostergelerinde hararet var ama boost yok o yuzden dusunmedim hic aslinda
                        Eğer küçük bi şey arıyorsan Innovate (iki özelikli) yada AEM al derim.
                        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Baktim ordada boost ve water temp bulamadim ayni anda sende link varmi belki ben becerememisimdir

Yorum Yap

Hurmak'ta vardi.. Sorun isterseniz Gokhan abiye
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hurmakta hangi marka vardi podda varmidir acaba

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X