Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kapi çok sert açiliyor???

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kapi çok sert açiliyor???

Merhabalar,

R57 Model mini cooper'im var şöyle bir sorunum var arabanın kapıları açarken kapı kolu çok sert parmaklarımla dokunduğumda sertligi anliyabiliyorsun zaten gecelerde bir kız arkadasım kapıyı açamadı bile. acaba bunu ayarlamanın bi yolu yordamı varmıdır yoksa bütün cooperlarınmı kapısı sert açılıyor

not: kapıyı yağladım kapının açılması ile ilgili bir sıkıntı yok kapının açma düğmesi (butonu) çok sert

Ayni sikinti bendede var.Benim kiz arkadaslarimi gectim erkek arkadaslarim bile zor açıyo 😂 Bunun çözümünü bende merak ediyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ayni sikinti bendede var.Benim kiz arkadaslarimi gectim erkek arkadaslarim bile zor açıyo �� Bunun çözümünü bende merak ediyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
      +1
      34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

ayni soruna sahibim ve cozumu kapiyi biraz uzanip icerden acmakta buldum

Yorum Yap

neyse en azından bu sorunun genel bir sorun oldugunu bilmek içimi rahatlattı

Yorum Yap

+1 de benden valla bende ayni dertten muzdaripim

Yorum Yap

Arabayi valeye verin! O sizin icin acar
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bende de aynı sıkıntı var r53 kullanıyorum bende kardeşim isyanlarda

Egemen ÖZBEYLER

Yorum Yap

zamanla bozulma sorunu bu sanırım açma noktasını yani güç uygulama noktasını doğru belirlemek gerekiyor ornek olarak sol taraf yani şöför kapısını açmak için sol elinizi kapıya uzattığınızda sol eliniz kolun en sağ kısmından kuvvet uygulayacak şekilde açın aynı sağ taraf sağ el sol tarafa yakın şekilde açılır. Bu sadece biraz zor işi kolaylaştırmaktan ibaret tabikide.
                  sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Arabayi valeye verin! O sizin icin acar
                    tam bunu demek icin gelmistimm ki once davranmissin adminim +1
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı seccop tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      zamanla bozulma sorunu bu sanırım açma noktasını yani güç uygulama noktasını doğru belirlemek gerekiyor ornek olarak sol taraf yani şöför kapısını açmak için sol elinizi kapıya uzattığınızda sol eliniz kolun en sağ kısmından kuvvet uygulayacak şekilde açın aynı sağ taraf sağ el sol tarafa yakın şekilde açılır. Bu sadece biraz zor işi kolaylaştırmaktan ibaret tabikide.
                      Abi biz açıyoruzda yanımıza oturanlar açamıyo. Bunu anlatana kadar iner açarım kapısını daha iyi. )
                      Hele bide içerden açarken bi tık yapıp kilidi açıp ikincide kapıyı itmesi gerekiyo ya. Birincide öyle bi çekiyoki kolu "ahaa bu sefer gitti" diyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

Aslı erhanaksoz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Abi biz açıyoruzda yanımıza oturanlar açamıyo. Bunu anlatana kadar iner açarım kapısını daha iyi. )
                        Hele bide içerden açarken bi tık yapıp kilidi açıp ikincide kapıyı itmesi gerekiyo ya. Birincide öyle bi çekiyoki kolu "ahaa bu sefer gitti" diyorum

kapi kitliyken ilk cekiste kilit aciliyo ikincide kapi aciliyo icim gidiyo icim....

Yorum Yap

öldüm gülmekten ya aynen bende öyle diyorum *aha gitti*
                          Aslı erhanaksoz tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yorum Yap

Ben de içerden uzanıp açmaktan illallah ettim. Kızlar açamıyo, ki genelde kızlar biner arabama Şaka

Yorum Yap

Aslı Jackie tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben de içerden uzanıp açmaktan illallah ettim. Kızlar açamıyo, ki genelde kızlar biner arabama Şaka
                              hdhahadahahahah kardesim playboy
                              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X