Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Lastik hava basınç uyarısı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Lastik hava basınç uyarısı

Merhaba, aracımda lastik hava basınc uyarısını anlatan ışık yanmıştı ve gidip lastiklerin havasını kontrol ettiğimde bir tanesinin normalin altında olduğunu gördüm ve hava bastım fakat ışık malesef sönmedi hala yanmaya devam ediyor. Bununla ilgili bir bilginiz varmıdır ? Bir de aracın normal 30.000 bakımını özel serviste yaptırmıştım bu nedenle özel servis beyine müdahale etmediği için onun da ışığı yanıyor şu anda. bu beyinin kontrolü için anadolu yakasında gidebileceğim yetkili servisinden başka bir çözüm varmıdır ?

Servis isigi ;
    Servis km'sini ileri atiyorlar aslinda. Sizde yapabilirsiniz bunu ekran uzerinden.

Lastik Basinc Uyari Lambasi;
    Lastik basincini degistirdiginizde sifirlamaniz gerekir. Ondan oturu isik yaktigini tahmin ediyorum
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Servis ışığını ekran üzerinden yapmayı deniyeceğim. Ama lastik basıncı için de ekran üzerinden olmuyordur ozaman onun için serviste müdahale mi gerekiyor ?

Yorum Yap

lastik basıncı birkaç gün önce benimde başıma geldi. Sinyal kolundaki trip tuşuyla home'a gelince uzun basıyorsun daha sonra check'e gelerek uzun basıyorsun daha sonra lastik basıncı simgesi ekrana gelene kadar tekrar aynı tuşa basıyorsun. lastik basınç uyarı işareti ekrana geldiğinde aynı trip tuşa uzun basarak şu an bastığın hava değerini asıl değer olarak araca check ediyorsun. Aslında basit ama karmaşık anlatmış olabilirim. kolay gelsin
        34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

Aslı 8Th tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Servis ışığını ekran üzerinden yapmayı deniyeceğim. Ama lastik basıncı için de ekran üzerinden olmuyordur ozaman onun için serviste müdahale mi gerekiyor ?
          Jakabonun anlattığı şekilde yapmanız gerekiyor.
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Çok teşekkür ederim sağolun.

Yorum Yap

sifirlama işlemini yapamadıysanız telefondan bize ulaşırsanız yardimci oluruz hem daha kolay olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X