Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

iOS 8.0.2 guncelleme sonrasi arac bluetooth problemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

iOS 8.0.2 guncelleme sonrasi arac bluetooth problemi

Basliktada belirttigim gibi son iOS guncellemesini yaptiktan sonra iphone umu araca bagliyorum fakat herhangi bir arama geldiginde veya aramak istedigimde aracin hoparlor veya mikrofonunu kullanamiyorum ve arama ekrani gozukmuyor ekranda. Sadece bir arama geldiginde ekran aciliyor fakat cevaplama secenegini kullanamiyorum. Bu problemi yasayan var mi acaba? Yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba,
    benim başka türlü bir problemim vardı. Bluetooth hiç bağlanmıyordu ve aux'tan müzik çalmıyordu. Uzun araştırmalar sonucu problemin ULF modülünde olduğunu anladık ve tamir ettirdim. Bu problemi araştırırken yabancı forumlarda ve apple'ın destek bölümünde yazılanlardan şunları öğrendim. Özellikle ios güncellemerinden sonra araçla telefon arasında uyuşmazlık olabiliyor, ve aracın media sisteminin updatelenmesini bekliyor kullanıcılar . Son sürüm media sistemini update ederek bir şansınız deneyin isterseniz. Eğer Y kablo kullanıyorsanız ios güncellemesinden sonra (ios 7 den itibaren) bu Y kablolar çalışmamaya başlamış ve Bmw yeni seri numaralı kablolar çıkartmış. Yeni kablo ile media sistemi düzgün çalışıyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
    X