Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Performans dusuklugu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Performans dusuklugu

Merhabalar, 2011 model 55k daki manuel jcw aracimda ciddi kondisyon dusuklugu oldugunu farkettim. Ozellikle 180 sonrasi ciddi anlamda arac gitmekte zorlaniyor gibi hissettiriyor. Bunun nedeni ne olabilir? Aracin kmsi malum biraz yuksek ve acikcasi bu kmye kadar ne tarz bir kullanim sergilendi bilemiyorum. Hangi parcalarin eskimesi bu tarz problemlere neden olabilir?
    34 V 1271 / 2012 R56 Midnight Black JCW
    34 JZ 9538 / 2011 R56 Midnight Black JCW
    34 DEN 22 / 2004 R50 Chili Red Cooper
    34 NE 0782 / 2014 R58 Spice Orange Coupe S

Ozan selam,
    Arac benimdi. Su an disaridayim. Gun icinde ilk firsatta ararim.

HK @ iPad Air using Tapatalk HD
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Merhabalar herkese, performans dusuklugu sorununun cozumunu bulmus bulunmaktayiz AYN Oto sayesinde Bir onceki sahibi jcw bujilerini Cooper S bujisiyle degistirmis ve filtrelerin degisimini yapmamis. Bu parcalari degistirdikten sonra aracin performansinda (ozellikle yuksek hizlarda) hissedilir bir sekilde artis oldu.Ikinci el arac alan arkadaslar bu tarz bir problemden dolayi yakiniyorlarsa bu dedigim parca degisimlerinin sorunu giderdigini soyleyebilirim.

Yorum Yap

Aslı ozanoztrk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Merhabalar herkese, performans dusuklugu sorununun cozumunu bulmus bulunmaktayiz AYN Oto sayesinde Bir onceki sahibi jcw bujilerini Cooper S bujisiyle degistirmis ve filtrelerin degisimini yapmamis. Bu parcalari degistirdikten sonra aracin performansinda (ozellikle yuksek hizlarda) hissedilir bir sekilde artis oldu.Ikinci el arac alan arkadaslar bu tarz bir problemden dolayi yakiniyorlarsa bu dedigim parca degisimlerinin sorunu giderdigini soyleyebilirim.
        Benden sonraki sahibidir o Ben daha ilk bakimina sokmadan degistirmistim araci.
        Bu arada km'si fazla falan degil gayet normal bence. Birde yazi atlattik, havalarin sogumasiyla kondisyonu artacaktir. Kazasiz belasiz kullan.
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Benden sonraki sahibidir o Ben daha ilk bakimina sokmadan degistirmistim araci.
          Bu arada km'si fazla falan degil gayet normal bence. Birde yazi atlattik, havalarin sogumasiyla kondisyonu artacaktir. Kazasiz belasiz kullan.
          Yok zaten ben onu kastetmistim yanlis anlasilma icin kusura bakma Aracin bakimina pek onem vermemis ki filtrelerin hali gercekten cok kotuydu. Tesekkurler tekrardan

Yorum Yap

kusurluk bisi yok senin bana soylemediginin farkindayim. Konuya hakim olmayan arkadaslar okursa onlara aciklama niyetinde yazdim "Ne bicim admin bu, daha MINI'sine duzgun bakamiyo" demesinler
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

kusurluk bisi yok senin bana soylemediginin farkindayim. Konuya hakim olmayan arkadaslar okursa onlara aciklama niyetinde yazdim "Ne bicim admin bu, daha MINI'sine duzgun bakamiyo" demesinler
              Adminin MINIsi yok onu napıcaz?
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Adminin MINIsi yok onu napıcaz?
                Bence icerdeki primlerini ve tazminatini verip gonderin.. oyle admin olmaz olsun
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bence icerdeki primlerini ve tazminatini verip gonderin.. oyle admin olmaz olsun
                  Auhuahuha yok kıyamam ben ona
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

arabasinin patronu MINI'nin patronu ayni zamanda.. yabanci degil. idare edin..
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben kıyarım bu kıyağı yaparım sana alen abi
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X