Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2008 mini cooper r56 bir çok sorunum var çözemiyorum

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2008 mini cooper r56 bir çok sorunum var çözemiyorum

SORUN halledildi
    Eklenen Dosyalar
    En son düzenleyen neco53; 17-11-14, 16:23.

4-dördüncü sorunum dsc ışıkları yanmaya başladıktan sonra çıkan bir sorun. arabayı kapttıktan sonra silecekler 5 sn sonra kendi kendine çalışmaya başlıyor. anahtarı çıkartınca düzeliyor.

5-beşinci sorunum araba rölanti deviri 500 rpm civarında geziyor. seyir halinde ani frenlerde rpm 0 ya kadar yaklaşıp vuruntu yapıp toparlıyor. bir kaç kerede stop etti.

6-altıncı sorunum motor ışığı bilgisayara bağlandığında vanos (eksantirik mil hatası) veriyor.

Yorum Yap

Videolari telefondan acamiyorum..anlasilan dsc modulunde ariza var.
      Egzantrik mili arizasi, zamanlama ile ilgili. Timing arizasi var. Subap ayari kacik olabilir..
      Devrin 0in altinda durmasi, ilk defa goruyorum Devir saatinde hata olabilir.
      Istanbuldaysaniz, sizden ricam Sponsorumuza ugramaniz. Ben videolari izlemeden yorum yaptigim icin, canli gozle AYN auto Yusuf ve Ahmet usta daha dogru yorum yapabilirler..
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

peki bu söyledikleriniz maliyetleri hakkında bir bilginiz varmı teşekkürler

Yorum Yap

1. Sırada yazmış olduğunuz durum belki sorun olmayabilir bunu muhtemelen bizimle beraber tüm mini kullanicilari ilk kez duyuyorlar ve herkes şimdi arabasına binince ilk iş devir saatine bakacak (bakanların yorumlarını bekliyoruz).
          2. 5. Ve 6. Sırada yazdıklarınızın sebebi muhtemelen tek bir arıza dan kaynaklanıyor olabilir aracınızın sentesi kaçık veya vanos bozuk olabilir kontrol edilmesi gerekir.
          3. Ve 4. Sırada yazdığınız problem lerde ise muhtemelen fren sistemiyle ilgili bir sorun var bu çok basit olarak fren hidroliğinizde eksilmis olabilir daha kötüsü elektronik bir problemde olabilir incelemek gerekir sadece anlam veremediğim sileceklerin çalışması kısaca detaylı bir incelenmesi gerekiyor yolunuz düşerse yardimci olmak isteriz iyi gunler

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Kesinlikle en kısa zamanda gelicem ayn auto anadolu yakasında oturmama rağmen herkes sizin ustalığınızı öneriyor internette ve aracı size emanet edicem tekrar keyifle binilecek bir aracım olsun istiyorum teşekkürler

Yorum Yap

ustam dsc problemine bir ekleme yapmak istiyorum dsc ışıkları yandıktan sonra sağa sola verdiğim sinyalleri otomatik toplamıyor araç

Yorum Yap

Bu sorunların hepsine geldiğinizde detaylı baksak daha sağlıklı olur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

evet haklısınız en kısa sürede görüşmek üzere

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X