Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper'da Bu Uyarı Lambaları ve Tuşlar Ne İfade Ediyor Arkadaşlar

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini Cooper'da Bu Uyarı Lambaları ve Tuşlar Ne İfade Ediyor Arkadaşlar

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum yanlış yere açtıysamda moderatör arkadaşların affına sığınıyorum çünkü aracımın kasa kodunu bilmiyorum 2002 model mini cooper

Ben aracımı yeni aldım ve siz tecrübeli arkadaşlardan aşağıda eklediğim fotolarda işaretlediğim tuşlar ve uyarı lambaları ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim
    Eklenen Dosyalar

İlk resim deki el freni altindaki dugme ayarlanan lastik basincini hafizaya alir ikinci resimdeki dsc on off gostergesi su an acik gozukuyo ucuncu resim lastikterinden birinizin havasi dusmus bu yuzden uyari veriyo sisirip tekrar el freni altindaki dugmyle hafizaya alablrsiniz dorduncu resim ise panel isik seviyesini ayarlar hiz gostergesi devir saati

34 BE 1968

Yorum Yap

Batu +1
      dsc isigi yandiginda, devrede degil demektir..
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Merhaba,

Forum kurallarimiz geregi oncelikle Genel / Uyelerimiz kisminda kendinizi, Genel / MCTR garaj kisminda ise MINInizi tanitmaniz gerekiyor. Keyifli forumlar dileriz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Dun gece siz uyurken, (ben uyanmisken), yeni uyemiz yavuzay'a 'sevgili paketini' anlatasim geldi bir anda....
          Ama Uyeler ve Garaj kismina katilimini bekledim, dur dedim kendi kendime... (Cin'ce mi dedim bilmiyrum.)

Sahiden nerde bizim 'sevgili paketi' kullanicimiz?

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Dun gece siz uyurken, (ben uyanmisken), yeni uyemiz yavuzay'a 'sevgili paketini' anlatasim geldi bir anda....
            Ama Uyeler ve Garaj kismina katilimini bekledim, dur dedim kendi kendime... (Cin'ce mi dedim bilmiyrum.)

Sahiden nerde bizim 'sevgili paketi' kullanicimiz?

Wishman
            kusura bakmayın hiç birşey anlamadım.

Yorum Yap

batublity tşk ederim cevabın için sayenizde sorunları çözdüm fakat bu dsc dediğiniz ışık cam açma düğmesinin yanında asc yazan tuşa bastığımda bazen sönüyor bazende hiç bir tepki vermiyor sürekli ışık yanıyor bunu neden yapabilir.

Yorum Yap

Aslı yavuzay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                kusura bakmayın hiç birşey anlamadım.
                Ahhh, kusura bakma yavuzay, o yazdiklarim bir uyemiz olan Berkay icindi. Daha once O da kararsiz kalmisti hiz gostergesi isik ayar dugmesinin ne oldugu konusunda. O dugmeye sevgili paketi dugmesi adini koymustu. Eski konularda bulabilirsin...

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ahhh, kusura bakma yavuzay, o yazdiklarim bir uyemiz olan Berkay icindi. Daha once O da kararsiz kalmisti hiz gostergesi isik ayar dugmesinin ne oldugu konusunda. O dugmeye sevgili paketi dugmesi adini koymustu. Eski konularda bulabilirsin...

Wish
                  kendimi tanıttım neden sevgili paketi şimdi okuyabilirim sanırım link atarmısın

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X