Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 JCW - Ilk Bakim Kilometresi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 JCW - Ilk Bakim Kilometresi

Daha once 2008 Model Cooper S sahibiydim. Ilk Bakimi 30bin km'deydi. (28bin civarinda bakim istedi ve yapildi)
    2011 yilinda JCW aldim. Ilk bakimi yine 30bin km'deydi. (Bakima girmeden arizasindan dolayi aracim yenilendi)
    Yeni gelen 2013 JCW'nin ilk bakimi 14bin km'deydi. Bu konuda bilgisi olan var mi? Bakim kilometrelerinin degistigine dair yurt disindan, ureticiden veya yetkili bayi/servis'ten herhangi birsey duymus olaniniz?
    www.haktankeskin.com

Benim aracım 2013 cooper.. ilginçtir borusun bana 11binde ilk bakıma getirin demişti o zamanda çok garip gelmişti ama sormamıştım neden bu kadar kısa diye

Yorum Yap

Servis bakım kilometreleri son güncellemelerle biraz daha öne alındı. 12bin-15bin km aralığı şuan için. Kullanıma göre tabiiki değişken faktörler var. Ama eskisi gibi 20bin-24bin bandı değil artık.
      Burada ülkemizin koşulları ve servis geçmişleri göz önüne alınarak bir düzenlemeye gidildiğini tahmin ediyorum.

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Servis bakım kilometreleri son güncellemelerle biraz daha öne alındı. 12bin-15bin km aralığı şuan için. Kullanıma göre tabiiki değişken faktörler var. Ama eskisi gibi 20bin-24bin bandı değil artık.
        Burada ülkemizin koşulları ve servis geçmişleri göz önüne alınarak bir düzenlemeye gidildiğini tahmin ediyorum.
        Bencede dogrusu bu şekilde olmalıydı
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X