Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Expertiz-Borusan

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Expertiz-Borusan

Arkadaşlar yeni olduğum için konu bu başlığa açtım ama yanlış görülürse taşınabilir yeter ki cevap verilsin...
    İstanbul'a Çarşamba günü aracımı almaya gidiyorum...
    Ama Borusan da expertiz yapılmadığı söylendi? Sadece kayıtlı hasar bilgilendirmesi yapılabiliyormuş?
    Soru1: Bu kayıtlı hasar bilgilendirmesi dedikleri ne oluyor ki anlamadım...?(BMW için sanki expertiz veriyorlardı eskiden-2007de??)
    Soru2: Ben aracın expertizini kime yatırcam bu durumda?

Borusanda yapilmis bir hasati varsa eger sadece onun bilgisini veriyolardir istedigimiz AYN de expertiz yapyitabilirsiniz .

34 NSC 46
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Borusanda yapilmis bir hasati varsa eger sadece onun bilgisini veriyolardir istedigimiz AYN de expertiz yapyitabilirsiniz .

34 NSC 46
      İstediğimiz derken? neresi? bide borusanada gitmelimiyim sizce?

Yorum Yap

Borusan expertiz yapmıyo araca, sadece zamanında yapılan işçilikler hakkında bilgi veriyo oda ruhsat fotokopisini fakslamanız gerekir veya araç sahibinin telefon açması gerekir. İstanbul'dan alacaksanız aracı tavsiyem birkaç yere göstermenizdir. Ayrıca sponsorumuz olan Lotus Sigorta'nın sisteminden aracın bütün geçmişini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Konusu acilmisken benim aracin borusan istinyede yapilan bir hasari var ben bunun tum detayini ogrenebilirmiyim resimlerini filan istesem verirlermi ?

Yorum Yap

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Konusu acilmisken benim aracin borusan istinyede yapilan bir hasari var ben bunun tum detayini ogrenebilirmiyim resimlerini filan istesem verirlermi ?
            Ellerinde nasıl bir detay var onu bilmek lazım fotoğraflı mı yoksa yazılı mı yoksa her ikiside mi, ruhsat fotokopisi isteyecekler büyük ihtimal onu verdikten sonra telefondan bilgi verebilirler veya belki faks çekebilirler aracın dosyasını

Yorum Yap

Sarvencim ben meblagi biliyorum ama neler degisti boyandi vs bana bu bilgi lazim. Tecrube eden varsa bu detayi veriyorlar mi ruhsat fotokopisi yollamak kolay

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Borusan expertiz yapmıyo araca, sadece zamanında yapılan işçilikler hakkında bilgi veriyo oda ruhsat fotokopisini fakslamanız gerekir veya araç sahibinin telefon açması gerekir. İstanbul'dan alacaksanız aracı tavsiyem birkaç yere göstermenizdir. Ayrıca sponsorumuz olan Lotus Sigorta'nın sisteminden aracın bütün geçmişini öğrenebilirsiniz.
                O birkaç yeri öğrenirsem bana reklam olmayacaksa söyler yada özelden msj atarsanız sanırım daha mutlu olacağım çünkü bu konuda çok bi fikrim yok:

Yorum Yap

Aslı ustunsezer tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  O birkaç yeri öğrenirsem bana reklam olmayacaksa söyler yada özelden msj atarsanız sanırım daha mutlu olacağım çünkü bu konuda çok bi fikrim yok:
                  Şimdi benim çok çevrem var o konuda ama sponsorlarımıza karşı ayıp olur..
                  Sponsorlarımızdan mekanik adına ayn oto var, kaporta olarak ilbantekinler var bide sigorta olarak lotus sigorta var bu alanlar sayesinde destek alıp expertiz yaptırabilirsiniz.

Yorum Yap

Aslı ustunsezer tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    İstediğimiz derken? neresi? bide borusanada gitmelimiyim sizce?
                    Telefondan yazarken eksik yazmışım expertizi AYN de yaptırabilirsiniz demek istemiştim .Borusan sadece kendi yaptıkları hasar varsa onu söylerler size demek istedmiştim
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Sarvencim ben meblagi biliyorum ama neler degisti boyandi vs bana bu bilgi lazim. Tecrube eden varsa bu detayi veriyorlar mi ruhsat fotokopisi yollamak kolay
                      Volkan reis bu bilgilerde yazıyodur büyük ihtimal ben tanıdık birkaç kişinin sorgulamıştım ama boyasız araçlardı teyit etmek adına genede öyle bir sorgulayım dedim sadece bakımları yapılmış onun dışında birşey çıkmamıştı. Mengerler falan olsaydı sistemini ayağınıza sererdim ama büyük ihtimal detayı yazıyodur hangi parçanın boyandığı söküldüğü yazıyodur.

Yorum Yap

Borusan ve kosiflerde 2. El arac aldiysaniz, sonrasinda servis kayitlarini sorgulamak biraz zor. Bakima sokmaniz lazim diye dusunuyorum. Telefondan bilgi vermiyorlar bile zaten
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Borusan ve kosiflerde 2. El arac aldiysaniz, sonrasinda servis kayitlarini sorgulamak biraz zor. Bakima sokmaniz lazim diye dusunuyorum. Telefondan bilgi vermiyorlar bile zaten
                          Araç sahibi telefon açtığında aracının geçmişini öğrenebilir. Ancak araç sahibi olduğunu anlamaları için birkaç kişisel soruyu cevaplamak zorunda ve ruhsat fotokopisini fakslamak zorundadır. Telefonda biraz çakallık yapılırsa her türlü bilgiye ulaşılır en kötü gidip öğrenilir.

Yorum Yap

Ben JET için öğrenemedim.
                            Telefonla almayı sen dene bi ara istersen

yüz yüze görüştüğünde mecbur vericekler zaten
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben JET için öğrenemedim.
                              Telefonla almayı sen dene bi ara istersen

yüz yüze görüştüğünde mecbur vericekler zaten
                              Aracı satın alıyomuşsun gibi konuş araç sahibi yanımda de bu bilgileri öğrenmem lazım aracı satın almam buna bağlı de şu an noterdeyiz de sorduğunuz her bilgiyi doğrulayabilirim de aracı alınca yarın bakıma gelicem size zaten randevu içinde beni daha sonra birine bağlarmısınız zahmet olmazsa de artık gerisi çalışanın insiyatifine kalmış.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X