Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2012 jcw yüksek basinç pompasi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2012 jcw yüksek basinç pompasi

ARKADAŞLAR MERHABA,

1 Martta Kosiflerden 2012 sıfır JCW aldım. Araba 800 km de otobanda stop etti . Borusan arabanın yüksek basınç pompasının değişmesi gerektiğini söyledi ve parça stoklarında yok. 15 gün içinde geleceğini söylediler. Aranızda böyle bir olay başına gelen var mı acaba?

bi kendini tanıtırsan daha iyi olur
    2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Bizden basına gelmis olan yok ama gelenler oldugunu biliyorum. Aracınızın yerine size yedek arac verdiler mi kullanmanı için?
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ilkerynd tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        ARKADAŞLAR MERHABA,

1 Martta Kosiflerden 2012 sıfır JCW aldım. Araba 800 km de otobanda stop etti . Borusan arabanın yüksek basınç pompasının değişmesi gerektiğini söyledi ve parça stoklarında yok. 15 gün içinde geleceğini söylediler. Aranızda böyle bir olay başına gelen var mı acaba?
        Serkan bey'in de dedigi üzere ilk mesajınızın bu olması yerine Üyeler kısmında kendinizi tanıtmanızı rica ederiz. Keyifli forumlar dileriz.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

evet bir araba verdiler. Bu kadar az km de bu sorunun çıkması biraz garip geldi doğrusu.

Yorum Yap

Ne yazık ki sık gorulen bir problem degil ama North American Motoringde bu problemi yasayan bir kac kisi oldugunu biliyorum, piyango size vurmus.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aynen katılıyorum tam piyango oldu bana, daha arabanın tadını çıkaramadan bu geldi başıma.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X