Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

EK sürüş farları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

EK sürüş farları

r56' ım için orjınal olması şart değil en uygun ek sürüş farları nerden bulurum orjınalıne dunya paralar ıstıyorlar istedikleri paraya dışarda arabanın ıcını komple derı koltuk yapıyorlar uygun yollu bırsey varmı bıldıgınız bır yerde ve montajını nasıl yaparız

Hurmakda orjinaller gayet uygundu isterseniz bir arayın Gokhanı.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

630 tl fıyatı var ayakları harıc konustum telefonlada bunlardan daha uygun bı yolu yokmudur

Yorum Yap

Aslı 35CSS17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        630 tl fıyatı var ayakları harıc konustum telefonlada bunlardan daha uygun bı yolu yokmudur
        Hella

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

630 lira mı uygun olan fiyatı maşallah iyiymis

Yorum Yap

Aslı 34tb9544 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            630 lira mı uygun olan fiyatı maşallah iyiymis
            Borusandan sormadın sanırım fiyatı bir de oraya sor istersen ebayden bakabilirsin orada MINI icin yan sanayi surus farları oluyordu bazen.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bencede normal far alınabılır o paraya ) hella neye mal olur acaba

Yorum Yap

Esas olay zaten ayaklarda gerisi hikaye

Ayaklar ızgara ile birlikte çıkıyor ızgara ona göre hazır kesili olarak çıkıyor

Aslı 35CSS17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yorum Yap

Sanayıde arayıp ugrasmak lazım yanı + olarak onlar uzunlarla yanıyorken sıs farı nıyetıyle kullanıcam tesısatı fln hazır deıl dimi bunlarda

Yorum Yap

normalde tesisatıyla geliyor orjinali ama sis farı niyetine kullanacaksan röle ile hallederler sanırım elektrikci icin buyuk bir iş oldugunu sanmıyorum.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Mantıklı ben izmir 3. Sanayıde bakınayım bide rica etsem orjinallerin çapı me kadar kullanan bi arkadaş yazarsa orjinale yakın uygun fiyata guzel bir çalışma olur

Yorum Yap

Alen sen beğenmiyormusun bu sis farlarını? Aslında benim çok hoşuma gidiyor yalan yok..

Yorum Yap

Bu farlar sadece uzunlarla birlikte kullanılır sis olarak bağlamanız karsı tarafa ve size (polis )açısından zarar vermektedir.Bunların ayaklarını Aynısından Türkiye de tek olarak bulamazsınız ve sonra dan da yapılması neredeyse imkansız.

Eğer alacaksanız ızgara ile birlikte içinden çıkan demirleri almak zorundasınız ne yazık ki Almanya demirleri tek satmamaktadır.

Yorum Yap

Ayaklar gerçekten sikinti ayrica sislere bağlamak mantiksiz olur uzunlar ile çaliştirmak daha kullanişli sellektör attiğinizda hepsi yaniyor millet kaçacak delik ariyor gerçekten çok etkili oluyor .
                            Montaj yeri yüzünden ve farin odaklamasi karşiyi gösteriyor (biliyorsunuz sisler yeri yani aşağiyi gösterir) sislere bağlamaniz saçma olur bir işe yaramaz ayrica çok kuvvetliler karşidan gelen direk kaza yapar.
                            Orjinallerinin caminda mini logosu var kocaman sirf onun için bile orjinaline değer.
                            Ayaklar hernekadar alengirli de olsa yoldan kaynaklanan sarsintilarda far sallaniyor gerçi buda bir retro hissi vermiyor değil

Yorum Yap

Aslı brnx2 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Alen sen beğenmiyormusun bu sis farlarını? Aslında benim çok hoşuma gidiyor yalan yok..
                              Seviyorum tabii ki ilk arabamda da vardı hatta bakalım buna da alıcaz birgün

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X