Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Led DRL DIY

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş muayene yakın ise bu şekilde geçemeyebilirsin yedekte sis farı bulundur
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş muayene yakın ise bu şekilde geçemeyebilirsin yedekte sis farı bulundur
      Suan sokulu durumda abi, ama takili olsada sorun olmazdi cunku sisler aktif calisiyordu. Bunlar park ampullerinin yerine takiliydi.

Yorum Yap

Elinize saglik. harika olmus, paylasim icin de tesekkurler..
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Valla harika olmuş elinize sağlık

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Uzun zamandır aklımda olan projeyi birazda boş zamanla yapmış bulunuyorum. Yurtdışı forumlarda dolaşırken bir abimiz kendi drl sini yapmış. 15-20 dolar gibi komik bi rakama mal etmiş. Bende bunu görünce ledlerin siparişini verdim. En kötü sis farları çöp olur yerine yenilerini alırım mantığıyla projeye başladım. Camlarıda bir hayli eskimişti zaten. İlk başta sağ sis farını sökmekle başladım, ama sis farını sökmek için; lastik, ön far, korna ve davlumbazın bir kısmını sökmem gerekti. Zor oldu ama sökebildim.

Daha sonra sol sis farının arkasında su deposu olduğu için Ahmet ustanın da tavsiyesiyle ön tamponu sökmeye karar verdim ve keşke başta tamponu sökseymişim dedim Bikaç video izleyerek hiç ekstra vida sökmeden ön tamponu söktüm ve sol sis farını da çıkardım.
            Daha sonra sis farının camını yuvasından biraz tornavida yardımıyla silikonundan ayırdım ve kalan silikon parçalarını en son birleştirme aşaması için temizledim.
            Sonra sis farı ile parkları ayıran kısımın sol ve sağ ucundan çok az dremelledim, ledler otursun diye. Bu projenin aslını yapan abimiz iki ledi iç içe koyarak daha kalın bi halka elde etmiş ama ben denemelerim sonunda tek halkada kalmaya karar verdim. Led halkadan park duyuna girecek elektrik işini hallettim. Camı tekrar yerine aynı şekilde yapıştırıp farları hazır hale getirdim. Herşeyi sırasıyla yerine taktım ve sonuç gün ışığında bile epey tatmin ediciydi. Ledin yanmazkenki sarı görüntüsüde okadar gözüme batmadı. Tamponun epey içinde kaldığı için içime sindi. Kısa zamanda prof makineyle gece çekimide yaparım.
            Süper olmuş, ben day light lara düşünüyorum bunu yapmayı ve sanırım sis farlarıy aynı boyutta oluyo boyutları yazabilirmisiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı selcukuvvet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Süper olmuş, ben day light lara düşünüyorum bunu yapmayı ve sanırım sis farlarıy aynı boyutta oluyo boyutları yazabilirmisiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
              Day lightlar normal sislerle aynı boyutta diye biliyorum ama day lightlarda zaten halka var. Acaba Driving Light, panjura takılan ek farlarımı kastettiniz? Öyle ise akşam üst üste koyup resim atarım.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X