Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

yardım lütfen..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yardım lütfen..

bu sıralar r56 almayı planlıyorum onceki cooperlarımda pek modifiye yapmadım,sadede gelirsek arabayı aldıgım gibi alcaltmak istiyorum forumda ki konuları degerlendirmeleri okudum coilover kesinlesti gozumde ancak birden o kadar para çıkamayacagım icin yay taksam mı taksam ne onerirsiniz yayın dısında neler tavsiye edersiniz?(yanında)ya da bekleyeyim bir coilover mı alayım?ote yandan r56lcı body kit jcw jant ve jcw egzos da istiyorum bunların bana maliyeti ne olur nerelerden temin edebilirim?simdiden yardımlarınız icin cok tesekkur ederim arkadaslar keyifli forumlar dilerim.

Arac alcaltmada forum coilover konusunda ortalama hem fikir zaten konulara bakinmisin .Yay kullananlarimiz var onerilar gelecktir.r56 s I facelift yapicaksin galiba lci body kit yazmisin .John cooper works body takan bir arkadasimiz alis veris sitelerinden malum olana kesin ilan acmistir orayi takip edersin .Jcw jant talebine gelince kafanda bir model belirle jcw secenk fazla fiyatlar degisik oluyor ama malum alis veris sitesinden 1500 veya 2000 tl dusurursun denk gelirsen .Egzoza gelince tuning kit icinden cikan egzozun maliyeti jcw egzoz kafalari dahil ortalama 700 euroyu geckindir . (biraz daha fazla olabilir)
    sigpic

Yorum Yap

cok tesekkur ederim ayhan ilgin icin.2012 s i tamamen jcw e cevirmek istiyorum en azından niyetim o yönde

Yorum Yap

Suan durumumuz seninle aynı sayılır bende JCW kit istiyorum fakat arac makyajlandıgı icin eski jcw arka tamponu uymuyo bizım araca ben borusanda sordugumda bana yaklasık 4bin kusur euro fiyat verdiler.sanayidede makyajlı kit pek yaygın degil suan icin ama elbet gelecektir. Egzos icin ise benim gorusum custom bisiler yaptırman nasıl bir ses istiosan ustasıyla konusup duruma gore son iptali orta iptali gibi daha kolay cozumlerı dusun derim. Son olarakta yaya vericegin parayıda tut cebinde az daha sabret temizinden bi coilover al bak keyfine.

Bunlar benim goruslerim taktir senindir kardesim

Yorum Yap

Birlikte başlıyoruz diyebiliriz bende arabayı yeni aldım sayılır hiçte dokunmamistim fakat dayanamadım başlıyorum.

Ben body kit olayina hiç girmicem. Egzoz olayında ise custom bişeyler düşünüyorum bi ihtimal de downpipe yapıp son susturucu jcw takmak (uygun bulursam fiyat) alcaltma olayında ise yaya hiç girme derim Clio değil altında ki araba sonuçta bi kere al coilover al derim marka olarakta ben şahsen KW alıcam ama fiyat olarak farklı alternatifler var maksat sertlik ve yükseklik ikiside ayarlansin.

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Aslı url99 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Suan durumumuz seninle aynı sayılır bende JCW kit istiyorum fakat arac makyajlandıgı icin eski jcw arka tamponu uymuyo bizım araca ben borusanda sordugumda bana yaklasık 4bin kusur euro fiyat verdiler.sanayidede makyajlı kit pek yaygın degil suan icin ama elbet gelecektir. Egzos icin ise benim gorusum custom bisiler yaptırman nasıl bir ses istiosan ustasıyla konusup duruma gore son iptali orta iptali gibi daha kolay cozumlerı dusun derim. Son olarakta yaya vericegin parayıda tut cebinde az daha sabret temizinden bi coilover al bak keyfine.

Bunlar benim goruslerim taktir senindir kardesim
            hehehh aslında dogru gonul ister ki orjinal olsun ancak malum tr. fiyatları coilover olayı kesinlesti artık cok tesekkurler kardesim

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Birlikte başlıyoruz diyebiliriz bende arabayı yeni aldım sayılır hiçte dokunmamistim fakat dayanamadım başlıyorum.

Ben body kit olayina hiç girmicem. Egzoz olayında ise custom bişeyler düşünüyorum bi ihtimal de downpipe yapıp son susturucu jcw takmak (uygun bulursam fiyat) alcaltma olayında ise yaya hiç girme derim Clio değil altında ki araba sonuçta bi kere al coilover al derim marka olarakta ben şahsen KW alıcam ama fiyat olarak farklı alternatifler var maksat sertlik ve yükseklik ikiside ayarlansin.

bende kw dusunuyorum acaba tr fiyatları nedir bi fikriniz var mıdır?ama body kit olmazssa olmazın cok tesekkurler ilginize

Yorum Yap

Ben elde kalan KW v2 model icin 3.000 tl vermistim.. Suan Euro biraz dusuk tahminim 2800 gibi bir fiyata gelir
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

KW güncel fiyatlar 3200-3500 arası gözüküyor TR fiyatları.

Yorum Yap

anlasılan biraz beklemem gerekecektekrardan ilginize tesekkurler.

Yorum Yap

Asiri yere basmiyacam dersen kesinlikle kw yay al derim orjinali konfora aratmaz yol tutus ve gorunsute fiyatinin hakkini verir 2800 kw varian2 icin guzel rakam xyz kullananlarda var onlarda memnun. Ya bu coil ayarini nerde neye gore yapala merak ettim simdi tam camurluga denk duruyo astik surtmeden

Yorum Yap

öncelikle slm kardeşim bende 2008 s jcw çevirenlerdenim hatta yetinmeyip bigturbo yaptim sana maliyetlerleri tek tek yazayim ama bunlar benim yaptirdiğim ve ortalama fiyatlar bilgin olsun jcw body kit boyasi takmasi vs. 3500 tl jcw jant 1700 euro kule gergisi 280 euro jcw brake kit 3500 tl jcw egzos 700euro forge intercooler 2200-2500tl forge dumpvalve kit 800 tl m7 turbo heatshield 190 dolar aem methanol kit 900 tl defi basinç saati 500 tl aem egt-watertemp-widwband ortalama 400-450 fiyat araliğinda jcw vites topuzu 250tl civari k-sport coilover 2500tl iskender downpipe 350-400tl arasi ve bunlarin hepsini sağlikli bir şekilde yürütecek ecufast yazilim onu da arayip öğrenebilirsin onun için fiyat veremem kardeşim... Sikintin olurssa arayabilirsin nihat ben 0-544-660 66 92

Yorum Yap

nihat hala turbo ile ilgili bilgi alamadık

Yorum Yap

Nihat herseyi pahali almisin .Ben sifir forge cooleri 1600 tl alabiliyorum ama benim hakkima 1 sefere mahsus .
                            sigpic

Yorum Yap

nihat kardesim cok tesekkur ederim ilgin icin tek tek yazman cok iyi olmus benim icin büyük ihtimalle 2010 cooper s ile anlastım bu hafta ici alacagım arabayı o zaman daha cok basınızı agrıtacagımherkese keyifli forumlar kazasız gunler dilerim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X