Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Challenge Difüzör arıyorum...

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini Challenge Difüzör arıyorum...

Merhabalar,

Yakın zamanda aracıma mini challenge difüzör takmak istiyorum fakat nereden bulacağım konusunda hiçbir fikrim yok üç beş yere sordum fakat olumsuz yanıt aldım

totalmini.com daki forumda bir arkadaş fiyatlarını yazmış

Aerodynamic Packages:

Part Numbers & Prices:

1) Diffuser (L&R): 51748308857 & 51748308858 £72.05 inc VAT (each)

2) Front Spoiler (L&R): 51638308873 & 51638308874 £88.55 inc VAT(each)

3) Fastening Set: 51718308937 £30.92 inc VAT
    M7 de güzel duruyor fakat 700$ gibi bir fiyatı var Amerika'da buraya getirmeye kalksam çok tuzluya gelecek değmeyeceğini düşünüyorum.

nereden bulabilirim bilen paylaşırsa sevinirim
    www.omeronurates.com

TR'de suan challange yok. Yok derken mevcut satan yok ama olucak

M7 icinse KaStyle diye bir firma var izmirde, onlar distributoru ama getirmiyorlar diye biliorm.. Arayp konusup bizede soylersn super olur
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Pazar gunu bulusmaya gelirseni 34 ayh 88 de mevcut ingiltereden aldi ama aldigi site su an satis yapmiyor bildigim kadariyla

Yorum Yap

O paylasilan fiyatlar yanlis siz bayagi eski postlardan alinti yapmissiniz total miniden yaniltici .Sadece arka taraf 395 pound +%20 gumruk kargoyu hatirlamiyorum.Urun 5 kg net, ebat olarak tahminen ama 140 *40 kolisi vardi Faturasina bakmam lazim .Kolay gelsin .
        En son düzenleyen AYHAN; 13-07-12, 12:15.
        sigpic

Yorum Yap

KaStyle konusunda yardimci olurum. Sahibi arkadasimdir. Fiyat ve teslim bilgisi alabilirim.
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Haktan bey, yardım ve fiyat rica edelim sizden o zaman

Yorum Yap

bana tam model bilgisi verin, bakalim hemen.. urun kodu vs de olur
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

tam olarak bu parça model numarasını bulamadım fakat modeli yazıyor
                carbon fibersiz fiyatı bi öğrensek çok iyi olur

http://www.m7tuning.com/parts/produc...roducts_id=121
                www.omeronurates.com

Yorum Yap

MINI Challenge difüzör ile M7 'nin ürettiği birebir aynı değil, gerçi araştırmışsınız biliyorsunuzdur. Ama nacizane hatırlatma olarak kabul edin; sonra o kadar para ve emek sonucu gelen kutulardan tatminsizlik çıkması üzer insanı.

Yorum Yap

evet birebir aynı olmadığını biliyorum zaten fotoğraflarından bile anlaşılabiliyor
                    m7 nin ürünü çok daha hoşuma gidiyor hatta diğerinden daha güzel duruyor
                    www.omeronurates.com

Yorum Yap

Bilirsiniz, Duell.jp AG 'nin de farklı difüzör seçenekleri var MINI için. Görsel açıdan onlar da fena değil ama asıl işlevini hiç test edip yorumlayan göremedim o marka ürünlerin.

Yorum Yap

M7 de surtme problemi var diye biliyorum ama yaniliyor olabilirim

Yorum Yap

Duell cok pahalı ve Japonyadan gelecegınden kargosu da cok tutuyor. MINI ıcın cok guzel bir direksyon yapmıslar.
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Arkadaslar ilginc bir hikaye. Asli astarini bilmem ama ciddi bir sekilde anlatildi bana ve inanmam bekleniyor. Ben elciyim top sizde

M7'nin patronu kanser olmus. Bu sebepten uretimi durdurmuslar.
                            KaStyle'in elinde gecen haftaya kadar bir difuzor varmis ama satilmis ne yazikki.
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ayhan 'ın dediği gibi pahalı ürünler. Alen Abi 'nin de dediği gibi alternatif ürünler oldukça maliyetli; ve Kerem 'in de belirttiği gibi bazen M7 küçük sıkıntılar çıkarabiliyor. Haktan 'ın dediği doğru ise üzücü.

MINI Challenge difüzör için birkaç not daha belirtmek isterim yeri gelmişken. Mümkün olduğunca kıta avrupasından sipariş verin derim, tercihen Almanya ve civarındaki satıcıları tercih ederdim. İngiltere'deki satıcılardan ise eğer Imported ibareli satıyor ise almakta fayda var, ama diğer ada avrupası satıcıları ürünün kalıp ve farklı karışımlardan imal edilmiş versiyonunu pazarlayabiliyorlar. Bir dönem ( Challenge parçalarının ilgili araç, yarış takımı, garaj ve lisans sahipleri haricine kesinlikle ve kesinlikle satışının olmadığı zamanlar ); bazı firmalar bu gerekçelerle peşinen söyleyerek farklı karışımlarla tabiri caizse DIY ile bu ürünü hazırlıyor, kullanıyor ve satabiliyorlardı.

Örneğin, 2009 ve 2010 senelerinde Kıta Avrupasındaki MINI Challenge serilerinde tamamen Fabrika Challenge araçları ve aksesuarları kullanılırken; MINI Challenge UK, Brezilya ve Avustralya'daki serilerde durum farklı olabiliyordu. Profesyonel takımlar haricinde kendi r53, r56 ve JCW 'si ile yarış girişimciliği yapanlar ve garaj firmaları da seriye katılabiliyordu. Maliyetler sebebiyle Factory MINI Challenge aracı kullanmayıp o çizgiye göre garage-tuned araçlar teknik şartnameye getirilebiliyordu.

Evet şimdi herşey daha kolay. MINI Challenge parça siparişi yine zor koşullar taşıyor ama edinmek imkansız değil. Görürsünüz zaten Avrupa ülkelerindeki modifiye MINI sahiplerinin büyük bir çoğunluğunda bizim edinmekte zorlandığımız parçalar kolaylıkla mevcut.

İlgili muhtemel satıcıların haricinde, bir haftasonu MINI Rushour ve MINI Trophy serisini izlemeye gidip; şansınız varsa ve ısrar/ikna kabiliyetiniz yüksekse; VIP bilet alarak paddock alanına giriniz ve MINI Challenge Parça Tedarik Tır 'ının önüne kamp kurunuz. Ağlayıp sızlayınca abiler iyiniyet gösterip bu parçaları haftasonu seans bitiminde size satmaya ikna olabiliyorlar. Hem en orjinali, hem de en uygun fiyatlısı. Tecrübeyle sabittir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X