Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

JCW için egzoz tavsiyeleri

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkadaslar konuyu kilitliyorum Atahan bey burasi mal pazarlama forumu degil baska bir forumda yaparsiniz pazarlamanizi sizi de suresiz olarak banliyorum iyi gunler dilerim.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Konuyu kilitlemedim normal seyriyle devam edebilirsiniz arkadaslar, huzur bozma ve mal pazarlama yeri degil bizim forumumuz gayet acik, ilgili kisi de banlanmistir bilginize.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

youtube ' ta Garbino adlı firmanın videosunu buldum . Egzos'un sesi baya hoşuma gitti , sitelerinde fiyat bilgisi vermemişler . anladığım kadarıyla özel sipariş alıyorlar , Japonya'dan buraya gelmesi,gümrük ücretleri vs. baya tuzlu olur muhtemelen.

http://www.youtube.com/watch?v=7Wik8j4sv8Q

Yorum Yap

Aslı Hendrix tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          youtube ' ta Garbino adlı firmanın videosunu buldum . Egzos'un sesi baya hoşuma gitti , sitelerinde fiyat bilgisi vermemişler . anladığım kadarıyla özel sipariş alıyorlar , Japonya'dan buraya gelmesi,gümrük ücretleri vs. baya tuzlu olur muhtemelen.

http://www.youtube.com/watch?v=7Wik8j4sv8Q
          Yanlis anlasilma olmasin ama, atmosferik bir arac olmadigi icin bana gore ses pek fazla degismiyor. O egsozun yari maliyetine 70mm komple iskender kullaniyorum ve Exciting mode dedigi modun, cok daha iyisini aldim..
          mini de (headers soyleyecegim konuya dahil degildir) herhangi bir custom ile de iyi ses alabilirsiniz
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Yanlis anlasilma olmasin ama, atmosferik bir arac olmadigi icin bana gore ses pek fazla degismiyor. O egsozun yari maliyetine 70mm komple iskender kullaniyorum ve Exciting mode dedigi modun, cok daha iyisini aldim..
            mini de (headers soyleyecegim konuya dahil degildir) herhangi bir custom ile de iyi ses alabilirsiniz
            Peki bu sizin yaptırdığınız sistemi kumandalı yapabiliyorlar mı? bende yaptırmak istiyorum ama her daim o sesle dolaşamam adım başı ceza yerim Antalya'da bir de aşşağı yukarı ne kadara maal oluyor böyle bir egzos yaptırmak ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X