Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cooper S Arka Tampon Yardım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cooper S Arka Tampon Yardım

Selam Arkadaslar 2008 Cooper Aracıma Cooper S Arka Tampon Takmak Istıyorum Benım Arabaya Uyumlumudur Egzozu Ortaya Almada Sıkıntı Yasarmıyım ? Sımdıden Tesekurler

Merhaba,
    Ben zamanında yapmıştım. Istedikten sonra olmaz die birşey yok ama yapmışken sadece arka tampon değil de hepsini yapmanı öneririm.
    Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba,
      Ben zamanında yapmıştım. Istedikten sonra olmaz die birşey yok ama yapmışken sadece arka tampon değil de hepsini yapmanı öneririm.
      Anladim Tesekurler Bu Islemleri Yaparken Herhangi Bi Skntiyla Karsilasmadiniz Anladigim Kadariyla. Simdilik Arka Tamponu Yapicam Daha Sonra Set Yapablrm Belki

Yorum Yap

Skıntı çıksa da bağlantı yerlerinden çıkar onu da taktırdığınız yer halleder. Ama yapmışken ya jcw ya da lci taktırmanızı öneririm.

Yorum Yap

Aslı Rosto47 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Selam Arkadaslar 2008 Cooper Aracıma Cooper S Arka Tampon Takmak Istıyorum Benım Arabaya Uyumlumudur Egzozu Ortaya Almada Sıkıntı Yasarmıyım ? Sımdıden Tesekurler
          selamlar aracınızda stepne var mı? eger varsa da problem yok iskender usta bir kazboynu ile eksoz ortadaymıs gibi hallediyor. ben 2003 r50 aracımda yapmıstım r56da da farklı olmasa gerek .
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

stepne var aracımda ancak daha henuz s tampon bulamadım bulmam halınde boyatıp hemen takmayı dusunuyorm

Yorum Yap

Ben de Jcw almayı düşünüyorum ama fiyatlar dehşet bulursam komple tamponlar ve egsozu verebilirim.

Yorum Yap

aklında olym aga

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X