Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Difüzör-Ses sistemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Difüzör-Ses sistemi

selam arkadaşlar.1 senelik Cm S ile bir mini geçmişim olmasına rağmen forumda ve jcw hakkında acemiyim.Şimdi ki sorum ben borusandan jcw siparişi verdim.15-20 güne teslime edecekler.Şuan üzerinde Alpine Hi-fi var.Ekstra Harmon Kardon için 2.000Avro isteniyor bu paraya değer mi ? Diğer sorularım forumda arkadaşlarda gördüm fakat borusanda bana uyumsuz takılamaz denildi ben araça gp difüzörü taktırmak istiyorum ? Yardımcı olan herkese teşekkürler.İyi forumlar.
    Mini John Cooper Works-R56

uyumsuz mu

Gayet uyumlu merak etmeyin, 5-6 araca verdim ben. olmama gibi bir lüksü yok, hatta R59 cabrio'ya bile uyguladık..

Ses sistemi için birşey diyemem, orjinali fena değil. LCI modellerin sistemi, eski 2009 2008lere oranla daha başarılı ama Harman güzel marka.. Çok fazla müzikle ilgiliyseniz, yani ses sistemsiz yaşayamam, bangır bangır dinlicem kalite üst düzey olmalı diyorsanız alın.. Ama farklı bir tesisat sistemiyle de o kalite yakalanabilir.. 2000 € ciddi bir ücret..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ne kadar muzik dinlersiniz bilmem ama stock sistem biraz yetersiz.Jcw ile s arasinda fark yoktur diye dusunuyorum. Orta duzeyde iyi bir ses var ama yukseldikce basslar ve midler boguyor. Harman kardon kalamis minide bir countrymande dinledim iyiydi ama 2000 eu 35000 euroluk aracta dusunulcek bir fiyat.

Yorum Yap

Difüzor olayını bilemem ancak, ses sistemi aracın fiyatına göre normal, fakat bana fazla gelir derseniz size İstanbul içinden profesyonel bir sound mağazası önerebilirim

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          uyumsuz mu

Gayet uyumlu merak etmeyin, 5-6 araca verdim ben. olmama gibi bir lüksü yok, hatta R59 cabrio'ya bile uyguladık..

Ses sistemi için birşey diyemem, orjinali fena değil. LCI modellerin sistemi, eski 2009 2008lere oranla daha başarılı ama Harman güzel marka.. Çok fazla müzikle ilgiliyseniz, yani ses sistemsiz yaşayamam, bangır bangır dinlicem kalite üst düzey olmalı diyorsanız alın.. Ama farklı bir tesisat sistemiyle de o kalite yakalanabilir.. 2000 € ciddi bir ücret..
          Şimdi Borusan Yedek parça ile konuştum.Aracın garanti kapsamıyla ilgili sıkıntı varmış.Bayiiden ise park sensörünü kapattığı için olabilir dediler.Tekrar araştıracağım.Ücret banada fazla geldi biraz bindikten sonra ses sistemi düşüneyim beni idare ederse.

Yorum Yap

Harman Kardon cok iyi sistem ama biraz pahalı, butun araçlarda standartmı bilmiyorum, benim countryman'im de sunroof acıkken adam gibi muzik dinleyemiyordum, cabrio'da üstü acıkken bangır bangır dinliyorum. Belki de vardır bir fark modeller arasında ve JCW'de daha iyi bir sistem olabilir.

Yorum Yap

Aslı DCooperW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Şimdi Borusan Yedek parça ile konuştum.Aracın garanti kapsamıyla ilgili sıkıntı varmış.Bayiiden ise park sensörünü kapattığı için olabilir dediler.Tekrar araştıracağım.Ücret banada fazla geldi biraz bindikten sonra ses sistemi düşüneyim beni idare ederse.
              Onlara söylermisiniz bir daha konuşursanız, saçmalıyorlar

Hiç birşeyi kapatmıyorsunuz, hiç birşeyi kesmiyorsunuz. 4 adet vida ile bağlanıyor. Ayrıca Kaan arkadaşımızda taktı, hemde Özgörkey'de.. ücreti uçuk değil 330 dolar internet fiyatı var.. maksimum 900 tl gibi bir ücreti çıkacaktır..

Yorum Yap

Hiç birşeyi kapatmıyorsunuz, hiç birşeyi kesmiyorsunuz. 4 adet vida ile bağlanıyor. Ayrıca Kaan arkadaşımızda taktı, hemde Özgörkey'de.. ücreti uçuk değil 330 dolar internet fiyatı var.. maksimum 900 tl gibi bir ücreti çıkacaktır..
                Şimdi aradım yeniden güvenlik çıktı 18:00 da çıkmışlar.Bence de çok extreme bile olay olmaması gerekli.Mail atacağım uyumsuzluğun sebebi soracağım.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Harman Kardon cok iyi sistem ama biraz pahalı, butun araçlarda standartmı bilmiyorum, benim countryman'im de sunroof acıkken adam gibi muzik dinleyemiyordum, cabrio'da üstü acıkken bangır bangır dinliyorum. Belki de vardır bir fark modeller arasında ve JCW'de daha iyi bir sistem olabilir.
                  Şimdi CM kasalar ile Hatcback ve coupelar arasında farklı olabiliyor ufak alanda eko bile farklı.Cabrio hiç denemedim sistemin kalitesindne olabilir.Yalnız benim merak ettiğim Alpine hi-fi ile Harman Kardon Hi-fi arasında gerçekten 2bin avroluk fark varmıdır.

Yorum Yap

Bahsi geçen Kaan ve Özgörkey Bey acaba Borusan yada yetkili serviste mi taktırdı ona göre şimdi daha net tavır koyacağım mailde.

Yorum Yap

Aslı DCooperW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bahsi geçen Kaan ve Özgörkey Bey acaba Borusan yada yetkili serviste mi taktırdı ona göre şimdi daha net tavır koyacağım mailde.
                      Özgörkey bir bayi, İzmirde yetkili bayidir.
                      Borusan'ın bir bayisi gibi düşünebilirsiniz. Kosifler gibi..

Hatta beni arayıp nasıl takılıyor bu diye sordular, gayet güzel izah etmiştik Garanti dışı kalma ihtimali olamaz. Film cam yapınca bile arabanız garantiden çıkar diyorlar.. Neyi çıkacak turbom bozulunca Film cama bağlayacak halleri yok ya
                      neyse fiyat uçuk değil, JCW'ye çok yakışıyor. Bence tesisattan evvel onu düşünmelisiniz..

Yorum Yap

Özgörkey bir bayi, İzmirde yetkili bayidir.
                        Borusan'ın bir bayisi gibi düşünebilirsiniz. Kosifler gibi..

Hatta beni arayıp nasıl takılıyor bu diye sordular, gayet güzel izah etmiştik Garanti dışı kalma ihtimali olamaz. Film cam yapınca bile arabanız garantiden çıkar diyorlar.. Neyi çıkacak turbom bozulunca Film cama bağlayacak halleri yok ya
                        neyse fiyat uçuk değil, JCW'ye çok yakışıyor. Bence tesisattan evvel onu düşünmelisiniz..
                        Anladım çok teşekkür ederim.Ben yarın direkt telefondan borusan araç bayiisinde ki adamı ararım.O ilk bana takılabilir demişti zaten..Yedek parçayı aradığımda sağlıklı bilgi veremiyorlar.Haklısınız bende çok yakıştırııyorum.

Yorum Yap

Harman kardon bence bir jcw de olmasi gerekli normal fiyata gore asagi yukari 1000 euro fark ediyor (621,85 euro +%40otv+%18kdv ) araca ses sistemi yaptirmakla ugrasmana gerek yok gayet tatmin edici kaliteli bir ses

Yorum Yap

HarmanKardon kesinlikle alman gereken bir opsiyon dostum.

R60 için HK tweeter arayanlar için
                            http://www.northamericanmotoring.com...r-for-r60.html
                            En son düzenleyen orcun; 30-07-13, 12:15.

Yorum Yap

Aslı fuurkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Harman kardon bence bir jcw de olmasi gerekli normal fiyata gore asagi yukari 1000 euro fark ediyor (621,85 euro +%40otv+%18kdv ) araca ses sistemi yaptirmakla ugrasmana gerek yok gayet tatmin edici kaliteli bir ses
                              Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              HarmanKardon kesinlikle alman gereken bir opsiyon dostum.

R60 için HK tweeter arayanlar için
                              http://www.northamericanmotoring.com...r-for-r60.html

Bugün test ettik kesinlikle haklısın..Aracın içi stadyum gibi oluyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X