Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

iskender egzoz nasıl yaptırmalıyım??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

iskender egzoz nasıl yaptırmalıyım??

selam arkadaslar cuma gunu iskendere gidicem egzozu degistirmek istiyorum dp /cat back yapmadan birseyler yaptırmak istiyorum sizce nasıl bir sey yapılmalı daha once yaptıranlar neler yaptırdı fiyatta cok ucmadan makul onerilerinizi bekliyorum

Uralcim, dp veya komple set yaptirmayacaksan git hazir al. Dusunuyorsun ama randevu falan alindimi ? Bayaa yogun maalesef iskender abi.

Tavsiyem komple set yaptirmayacaksan forumda hali hazirda satilik orta borusuyla birlikte Orjinal JCW cat-back var. Hem iskender abinin yogun programinda beklemenis olursun, hem de forumda bir arkadasimiza yararin olur fiyat cok uygundu cunku.. Eger set yaptiracaksanda komple 63mm dumduz gavat isi egsozu yaptir hahahah
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

bugun konustum cuma gunune ayarlıcak buyuk ihtimalle
      evet o jcw satan arkadasla konustum ama o parcanın tam ne oldugunu anladım bide ucları bende var o biraz sıkıntı oldu
      duz boru cok yırtma yapmazmı ben tok ses istiyorum biraz daha dusuk olsun ama tok olsun

Yorum Yap

Yirtma yapmaz merak etme, dp takmazsan zaten biraz daha toklasir cok farketmez
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Iskender doluysa emile de gidebilirsin. Ortaya duz boruyu cak yeterli olur

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Egzoz isiyle R56 da ugrasmisligim var orta boru iptali ara patlamalari bir tik daha uste tasir artirir ses cok az ama cok az toklasir .Duz boru jcw son susturuculu olarak cok keyif aldim R56 cooper S imde ama isin sirri sesi tutan katda JCW de katsiz kullandim orta boruyu sokmeden hem ses hem patlamalar artti sportda her vites degisiminde pat pat ates etti muayne zamani geldi soktum ama kapali garajda falan calisma esnasinda tutuyorsan( benim gibi arac)i zehir cikyor egzozdan belirteyim .
            sigpic

Yorum Yap

komple hks var düşünüsen hesaplı karddeşim adresine kargolayabılırım 300km kullanıldı

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X