Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motul X-cess 5w40 vs Mobil 1 New Life 0w40

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Motul X-cess 5w40 vs Mobil 1 New Life 0w40

2005 model 60.000 km'de Supercharger'lı Mini Cooper S Cabrio için sizce hangi yağı kullanmalı?

Mobil sitesinde bu araca 0w40 yağ tavsiye edilirken

Motul'un sitesinde 5w40 tavsiye ediliyor.

Yorumlarınızı merak ediyorum

[FONT=Impact]BORN FROM JETS[/FONT]

Motul 300V degil miydi bizim kullandigimiz yag ben oyle hatirliyorum, cok bilgim yok

Mobil'in tam modelini bilmiyorum ama Tam sentetik olan 5 numarali bir yagi idealdir

0 cok ince kalir, bizim motorlar ateşli biraz malum

Yorum Yap

Motul'un sitesinde X-cess 'i tavsiye ediyor.

300V Motorsport modelini mi kullaniyorsunuz siz? 2 litesi 120 TL olan?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

çok bir şey fark edilmez bence tam sentetik motor yağlarını kullanabilirsin. 0w30 0w40 5w30 5w40 mobil, castrol, shell yağlarını tercih edebilirsin. her değişimde filitreni mutlaka değiştir.
        sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

300V gergin araclar icin 😄 5w40 kullanmaniz yeterli olacaktir

34 BE 1968

Yorum Yap

Aslı batubility tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            300V gergin araclar icin 😄 5w40 kullanmaniz yeterli olacaktir

34 BE 1968
            Ben gerginimde motul kullandigim halde yinede isinma yapiyor, benim araca gore yag yok mudur hic piyasada

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Mobil 1 New Life 0W-40 ile değiştirdim motor yağını.

Mobil'in en iyi en kaliteli yağı..

Öncesinde eski yağı uygun bir fiyatlı bir yağ ve temizleme katkı maddesi ile değiştirdim. Araç 15 dakika çalıştırıldı. Daha sonra bu yağ boşaltılarak 4,6 litre kadar Mobil 1 New Life 0W-40 eklendi. Tüm filtreler değiştirildi.

Minim şuanda saat gibi çalışıyor. Anlık yakıt tüketimi göstergesinde tüketimin ciddi derecede azaldığını gördüm. Pratikte göreceğim..

Yorum Yap

Daha önce castrol 0/30 kullanıyordum son bakımda mobil kullandık yusuf biliyor numarasını mobilden sonra eksilme kalktı ortadan son derece memnunum mobilden
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Mobil 1 New Life 0W-40 dan çok memnunum. Yakıt tüketimim azaldı. Motor soğukken ilk çalışması, yürümesi vs sorunsuz. Çabuk ısınıyor. Performanslı kullanımda da aşırı ısınmıyor. Tavsiye olunur.

Yorum Yap

Mobil 1 serisi yağları kaliteli tam sentetik yağlardır. motorların kondisyonu ve performanslarına görede vizkosite seçimi yapılabilir.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aslı erk1n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Mobil 1 New Life 0W-40 dan çok memnunum. Yakıt tüketimim azaldı. Motor soğukken ilk çalışması, yürümesi vs sorunsuz. Çabuk ısınıyor. Performanslı kullanımda da aşırı ısınmıyor. Tavsiye olunur.
                      bagajimda hic acilmamis 4 litre duruyo kismetse bnde denicem diger yag degisimine

34 BE 1968

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X