Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r50 düşük devirde tekleme

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r50 düşük devirde tekleme

Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese foruma geç de olsa katılmayı başarabildim
    aracım 2006 kasa r50 otomatik şanzıman, düşük devirlerde daha doğrusu ayağımı frenden çekip gaza basmadığım halde otomatiğin rölantisinde eğer gaza basmadan 3 4 saniye gidersem genellikle tekliyor.
    bujilerden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm bakıma yeni girdi bujiler değişti fakat sorun hala devam ediyor şimdi de kablolarda mı bir sorun var diye düşündüm ya da daha ileri seviye olan yakıt pompasında mı bir sıkıntı var diye düşündüm acaba böyle birşey yaşayan var mıdır ya da bu sorunu bilen biri varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim

Aslı canberkk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese foruma geç de olsa katılmayı başarabildim
    aracım 2006 kasa r50 otomatik şanzıman, düşük devirlerde daha doğrusu ayağımı frenden çekip gaza basmadığım halde otomatiğin rölantisinde eğer gaza basmadan 3 4 saniye gidersem genellikle tekliyor.
    bujilerden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm bakıma yeni girdi bujiler değişti fakat sorun hala devam ediyor şimdi de kablolarda mı bir sorun var diye düşündüm ya da daha ileri seviye olan yakıt pompasında mı bir sıkıntı var diye düşündüm acaba böyle birşey yaşayan var mıdır ya da bu sorunu bilen biri varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim
    Maslak sanayide Ayn auto yusuf ustayla iletişime geçebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Ya ankaradayım ben acaba ankarada var mıdır bildiğiniz

Yorum Yap

Aslı canberkk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Benzin deposu icinde yakit filtresi var arka koltuk altinda temizletmenizi tavsiye ederim.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X