Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Direksiyon Hissiyatı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Direksiyon Hissiyatı

İyi forumlar arkadaşlar konu biraz acayıp olucak ama r50 minimde 150 160 gibi hızlarda direksiyon biraz fazla gevşek hissettiriyor. Diğer araçlara göre kıyaslayınca bi güvensiz geliyor. Sanayide de güvendiğim ustalar var sağolsunlar ama ben bi meraktan sizlere danışıyım dedim nedir sizce rotiller yada ön takımda eskimiş bir parçadan ötürümü boyledir?

Şimdiden teşekkür ettim yorumlarınız bekliyorum

aracın rot ve balans ayarları ne durumda? belirli bir hızdan sonra artacak vibrasyon yada benzeri durumlar buna neden olabilir.
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı plaruno tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      İyi forumlar arkadaşlar konu biraz acayıp olucak ama r50 minimde 150 160 gibi hızlarda direksiyon biraz fazla gevşek hissettiriyor. Diğer araçlara göre kıyaslayınca bi güvensiz geliyor. Sanayide de güvendiğim ustalar var sağolsunlar ama ben bi meraktan sizlere danışıyım dedim nedir sizce rotiller yada ön takımda eskimiş bir parçadan ötürümü boyledir?

Şimdiden teşekkür ettim yorumlarınız bekliyorum
      Dururken direksiyonu çevirince ses geliyordu yada hareket halinde iken ses varmı tuhaf gelebilecek normalde r56 lara göre daha sert tir R50/R53 direksiyonları bahsedilen hızlara gelincede direksiyon daha yumuşak olması normaldir çok aşırı bi yumuşaklık olmadıktan sonra tabiki
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bu hafta bi kontrole gidicem rot balans ayarı yaptırmakda da fayda var tesekkur ettım

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Dururken direksiyonu çevirince ses geliyordu yada hareket halinde iken ses varmı tuhaf gelebilecek normalde r56 lara göre daha sert tir R50/R53 direksiyonları bahsedilen hızlara gelincede direksiyon daha yumuşak olması normaldir çok aşırı bi yumuşaklık olmadıktan sonra tabiki
          Yok abi ses gelmiyor ama yumuşaklık biraz fazla geliyor bana bakalım hayırlısı bı kontrole gidicem

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X