Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Orjinal filitre kazani farkliliklari

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Orjinal filitre kazani farkliliklari

Merhaba aracımda şuan spor hava filitresi takılı hem bulunduğum bölgece çok inşaat olduğu için çabuk kirlenmesinden hemde şeklinin elverişsiz yerde olmasından sıcak hava çekiyor ve takıcak bir şekil gelmiyor aklıma. Bu yüzden uzun yola çıkıcam çıkmadan orjinal filitreye dönücem ama şöyle bir sorun var. Bu parçayı borusan tehmin etmemiş bulunmuyor Arkadaşım borusanın verdiği parça numarasından baktığı zaman mini cooper s için otomatik ve manuel için filitre kazanın farklı olduğunu gördü. Aynı zamanda bir tanede filitre kazanı bulduk satıcı ile konuşmamda hiç bir farklılıklarının olmadığını söylüyor ama anlayamadık. Bir farklılık varmıdır manuel ile otomatik arasında direk alsam uyarmı aracıma yardımlarınız için teşekkürler.

Başlık için kusura bakmayın klavye ingilizce karakterde kalmış.

Bende orjinal cooper s filtre kazani var ama n14 motor 2007-2010 icin forumda ilanlarda olmasi lazim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bende orjinal cooper s filtre kazani var ama n14 motor 2007-2010 icin forumda ilanlarda olmasi lazim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      R53 Aracım filitre kazanı buldum zaten alıcam ama uymasından dolayı benim sıkıntım. Borusan oto niye manuel ve otomatik için farklı belirtmiş kafamı bulandıran problem bu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X