Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Gaz kelebeği sorunu acil [emoji599] yardım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gaz kelebeği sorunu acil [emoji599] yardım

Arkadaşlar sevgili kardeşlerim abilerim arabamda son zamanlar güçten kesilme sorunu vardı arızayı anlamamıştım pc ye taktımızda sorun kodu P1125 olarak çıktı oda gaz kelebeği sorunu daha önce hiç karşılaşan tecrubesi olan varmı minicooper 2002 model

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

araba EML hatası veriyor mu yolda ?

benimde gaz kelebiği vermişti önce temizlettirmeyi dene sonra ki değiştirmeye gidersin temizlenince düzeliyor

Yorum Yap

Aslı Evren1907 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      araba EML hatası veriyor mu yolda ?

benimde gaz kelebiği vermişti önce temizlettirmeyi dene sonra ki değiştirmeye gidersin temizlenince düzeliyor
      Temizledim sağolasın yorum için geçti benimkide bakalım şimdilik idare ediyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

temizlemek bir süre daha götürecektir sorunsuz şekilde ancak bir kaç temizlemeden sonra değişime gitmek en sağlıklısı
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Bende de aynı sorun oldu korumaya aldı 150 liraya temizlettim. Ama geçen yolda üst devirlerde 2 araba azıcık eğleniyorken korumaya aldı az daha kaza yapıcaktım gidip değiştircem temizlendikten sonra 2 hafta gitti bende şuan bir sıkıntım yok geçen bir zorladım korumaya almadı ama nolur nolmaz değiştirmekte fayda var.

Yorum Yap

Bu ekilde bir sorun zamanında benim aracımda (2002 R53 ) oldu ilerlerken gaz yemiyordu kontağı kapatıp açtıktan sonra düzeliyordu bu sorun bir kaç ay içinde epeyce ilerledi dakikalarca kontak açıp kapattım daha sonra yeni bir kelebek takıldı belli bir süre arıza vermedi daha sonra oda aynı sorunu yaptı gaz pedalı arızası verdi kelebek arızası verdi ama daha sonrasında alakasız bir yerde kelebeğe gelen kabloda oksitlenmeden dolayı olduğu anlaşıldı meselenin ve sorunum çözüldü aklınızın bir köşesinde kalsın
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X