Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Araçtan gelen garip sesler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Araçtan gelen garip sesler

Arkadaşlar merhaba. Aracımın motorundan bir şeylerin birbirine sürtme sesleri (dinamonun olduğu yerden) ve arka sağ taraftan 10-15 km ile ilerlerken lakır lakır sesler geliyor. Acaba daha önce bunları deneyimlemiş birileri var mı?

Bende gergi kütüğü sesi olmuştu ona benzer.
    Bursa'da sağolsun çözemediler. Ama Ayn bir saniyede nedir nekadar tutar çatçat söyledi[emoji106] işin uzmanı Yusuf ustalar git anında halletsinler derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı s_yavuz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaşlar merhaba. Aracımın motorundan bir şeylerin birbirine sürtme sesleri (dinamonun olduğu yerden) ve arka sağ taraftan 10-15 km ile ilerlerken lakır lakır sesler geliyor. Acaba daha önce bunları deneyimlemiş birileri var mı?
      porya bilyesidir buyuk ihtimal ama o sekilde gezmeyin AYN ye goturmenizi acilen tavsiye ederim.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

AYN Oto da yusuf ustaya götürdüm. V kayışı değişti , dinamo açıldı bakıldı gitmedi. bulamadık açıkcası. Diğer ses içinde aynı şekilde önce viraj askı lastikleri değişti egzos lastikleri kontrol edildi tamir edildi halen çözülmedi.
        iyice moral bozduğu için bide sizlerden yorum alayım istedim.

Yorum Yap

Bende de öyle ses vardı , dp nin orta boru ile birleştiği yerde bir metal kelepçe var o çıkmış yerinden.Yeniledik kelepçeyi düzeldi.

Yorum Yap

itutucular var ( ne olduğunu sorarsan sadece tutucu diye kaldı aklımda ) onlardan dolayı yapabilir eğer bostancıya yakınsan baktırabiliriz bendede bir ses vardı onun olduğunu tahmin ediyoruz ama daha değiştiremedim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X