Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Orjinal anahtar

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Orjinal anahtar

Orjinal anahtar kayip yenisini cikarmak ne kadara mal olur nerden yaptirabilirim tesekkurler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Borusandan baska yerde yaptıramazsınız 200-300 euro gibi bir maliyeti olması lazımdı.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bir yer buldum 300tl ye yapicaklar ama bmw anahyarima yapabiliriz ancak dedi. 300 euro verecegime 300tlye bmwye biniyomus gibi yaparim

Yorum Yap

Aslı feritsafa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bir yer buldum 300tl ye yapicaklar ama bmw anahyarima yapabiliriz ancak dedi. 300 euro verecegime 300tlye bmwye biniyomus gibi yaparim

garantili yapacaklarsa yaptır
        bende 300euro diye biliyorum

Yorum Yap

Boş mini anahtarlık kabına yapılmazmı yani onuda sorarmısın o bahsettiğin yere
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Boş mini anahtarlık kabına yapılmazmı yani onuda sorarmısın o bahsettiğin yere
            Simdi soruyorum.

Yorum Yap

Bos kaba yapilmiyormus ama arkadasimda orjinal mini kumandali anahtar var onu tekrar kodlamayi deniyecekler % 90 yapabiliriz dediler.

Yorum Yap

Bu kağıthane taraflarında bir anahtarcı var ben adama gidip tanışmıştım her çeşit anahtar var ve dükkanı öyle biyerde ki kimse geçmiyo resmen, sadece kargo ile çalışıyo orda ben kabını değiştirmiştim heryer 100 tl falan diyodu burda 30 tl gibi bi rakama değiştirmiştim. İmmobilizer olmadan araç çalışmaz dedi belki kodlama işinide yapıyodur veya biryere yaptırıyodur. Çünkü sitesinde anahtar çoklama falan yazıyodu yanlış hatırlamıyosam.

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu kağıthane taraflarında bir anahtarcı var ben adama gidip tanışmıştım her çeşit anahtar var ve dükkanı öyle biyerde ki kimse geçmiyo resmen, sadece kargo ile çalışıyo orda ben kabını değiştirmiştim heryer 100 tl falan diyodu burda 30 tl gibi bi rakama değiştirmiştim. İmmobilizer olmadan araç çalışmaz dedi belki kodlama işinide yapıyodur veya biryere yaptırıyodur. Çünkü sitesinde anahtar çoklama falan yazıyodu yanlış hatırlamıyosam.
                  Adres veya telefon numarasi alabilirsem en kotu dukkan ismi tesekkur ederim simdiden

Yorum Yap

Adres veya telefon numarasi alabilirsem en kotu dukkan ismi tesekkur ederim simdiden

hiçbirşeyini hatırlamıyodum ama google a mini kumanda kabı yazdım sitesi çıktı siteden detaylı bakabilirsiniz adres ve telefonuda var http://www.burakanahtar.com/tr/contact

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X