Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bu lamba nedir?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu lamba nedir?

Az önce yanmaya başladı. Yanıp sonuyor? Yardım lütfen.

35 CUB 94
    BerkayKaracan~

Yine yanlış yere acmisim konuyu cok özür dilerim. Sorunum devam ediyor cevap bekliyorum.

35 CUB 94
    BerkayKaracan~

Yorum Yap

Resim yok sanirim ?
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Nedense yüklenmedi. Anlatayım o zaman. El freninin önünde duran dugmedeki işaret. Ünlem işareti var altında zikzak gibi çizgi falan. El freni işareti değil. Diğeri

35 CUB 94
        BerkayKaracan~

Yorum Yap

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Nedense yüklenmedi. Anlatayım o zaman. El freninin önünde duran dugmedeki işaret. Ünlem işareti var altında zikzak gibi çizgi falan. El freni işareti değil. Diğeri

35 CUB 94
          BerkayKaracan~
          Berkay lastiklerde var sıkıntı, bi kontrol et inme varmı ilerleyen saatlerde de kontrol et eğer yarına kadar inmezse lastikleri şişir aynı seviyede ve o el freninin altındaki düğmeye basılı tut ışık yanacaktır veya sönecektir eğer ışık yanarsa ilerle biraz sönecektir ama ışık sönersede tekrardan basılı tut ışığı yak ilerleyince yine sönecektir.

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Berkay lastiklerde var sıkıntı, bi kontrol et inme varmı ilerleyen saatlerde de kontrol et eğer yarına kadar inmezse lastikleri şişir aynı seviyede ve o el freninin altındaki düğmeye basılı tut ışık yanacaktır veya sönecektir eğer ışık yanarsa ilerle biraz sönecektir ama ışık sönersede tekrardan basılı tut ışığı yak ilerleyince yine sönecektir.
            Peki bu lastiklere kaç basmam lazim?

35 CUB 94
            BerkayKaracan~

Yorum Yap

Peki bu lastiklere kaç basmam lazim?

35 CUB 94
              BerkayKaracan~
              Onu bende bilmiyorumda 33 falan bassan bişey olmaz heralde bu arada patlamışta olabilir patladığındada lastikçide tamir ettiriceğim zaman adam zaten eşit basar havasını veya sen söylersin o zamanda dediğim gibi yapıcaksın düğme olayına bas binevi kayıt ediyo

Yorum Yap

Lastikleron basinci dusmus onun ikazini vermis hava basip el freninin oradan basili tutup sondurebilirsiniz yakin zamanda yaparsa tekrardan kontrol ettirin lastikleri ama az havasi olandan belli olur zaten

34 NSC 46
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Patlak yok. On lastiklerin havası biraz inmiş. Lambayı sondurdum ama hava basmadım. Gerekli değil

Edit: yani arkadan 4 kız inince sorun çözüldü :P
                  Edit2:kızlar arkadan indi ama ön lastikle ne alakası var anlam veremedim

35 CUB 94
                  BerkayKaracan~
                  En son düzenleyen BerkayKaracan; 25-08-13, 01:35.

Yorum Yap

34 psi basicaksiniz havayi bu arada..
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Patlak yok. On lastiklerin havası biraz inmiş. Lambayı sondurdum ama hava basmadım. Gerekli değil

Edit: yani arkadan 4 kız inince sorun çözüldü :P
                      Edit2:kızlar arkadan indi ama ön lastikle ne alakası var anlam veremedim

35 CUB 94
                      BerkayKaracan~
                      'sevgili paketi' dugmesinde bir yanma-parlama- goz kirpma filan olmadi mi? O yanacagina sendeki 'havan batsin' dugmesi aktif duruma gecmis gibi gozukuyor?

WM

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        34 psi basicaksiniz havayi bu arada..
                        34 psi. Teşekkür ederim.

35 CUB 94
                        BerkayKaracan~

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          'sevgili paketi' dugmesinde bir yanma-parlama- goz kirpma filan olmadi mi? O yanacagina sendeki 'havan batsin' dugmesi aktif duruma gecmis gibi gozukuyor?

WM
                          Wishman'ın kendine has yorumları Wishcim gene bitanesin
                          Berkay bu arada laf aramızda kızlar manken bile olsa aracın arkasına 4 tane kız almam prensip meselesi en fazla 3 alırım oda mankenler ya zayıftırlar diye

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

WM
                            Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Wishman'ın kendine has yorumları Wishcim gene bitanesin
                            Berkay bu arada laf aramızda kızlar manken bile olsa aracın arkasına 4 tane kız almam prensip meselesi en fazla 3 alırım oda mankenler ya zayıftırlar diye
                            Abi yapmayın yaa ilk defa mini sahibi oluyorum daha ne sorularım olucak
                            Bu arada
                            Soldaki araç akrabamn jantları o ayarlicak. Yani o jantların beyazı, lastik, tavan beyaz, araç rengi siyah?, krom panjur, aynalar belki nikelaj olabilir. Nedense hep off-topic yapıyorum :P

35 CUB 94
                            BerkayKaracan~

Yorum Yap

Off-topic:
                              Ben sadece "Sevgili Paketi" bilgisine sahip arkadasinla tanismak istiyorum.

35KES99 via Tapatalk
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X