Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

satilik r 53 bilgi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

satilik r 53 bilgi

arkadaslar selam r 56 mi sattim ve butcesel olarak tekrar r 53 e gecis yapmayi palnliyorum ama 2006 r 53 piyasa fiyatlari hakkinda pek bilgim yok acikcasi.linkteki arac icin konustum son 36000 dediler sizce fiyat nsl yardimlariniz icin tesekkurler..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1342877/detay/

Hocam fiyatı iyi aracın ancak galeri olması beni kıllandırdı biraz, zira bugüne kadar hem kendim için hemde çevremdekiler için galeriden 20 tane araç baktıysam 2 tanesi söylendiği gibi çıktı İstanbul'daysan Kütahya'ya gitmek pek mantıklı olmaz hele araçta söylendiğinin dışındaysa ki bence büyük ihtimalle öyledir, hüsranla sonuçlanır. Sitemizin satılık araçlar kısmına bakmanı önerebilirim. Yeşil R53 var mesela çok temiz bir araç yazıldığına göre ben görmedim ancak çok hoşuma gitti alacak olsam bir bakardım. Gene yönlendirmek gibi olmasın bendede R50 var satıyorum R56 alacağımdan dolayı

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Hocam fiyatı iyi aracın ancak galeri olması beni kıllandırdı biraz, zira bugüne kadar hem kendim için hemde çevremdekiler için galeriden 20 tane araç baktıysam 2 tanesi söylendiği gibi çıktı İstanbul'daysan Kütahya'ya gitmek pek mantıklı olmaz hele araçta söylendiğinin dışındaysa ki bence büyük ihtimalle öyledir, hüsranla sonuçlanır. Sitemizin satılık araçlar kısmına bakmanı önerebilirim. Yeşil R53 var mesela çok temiz bir araç yazıldığına göre ben görmedim ancak çok hoşuma gitti alacak olsam bir bakardım. Gene yönlendirmek gibi olmasın bendede R50 var satıyorum R56 alacağımdan dolayı
      BRG r53 satildi sanki?
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        BRG r53 satildi sanki?
        Benim bahsettiğim aracın plakası 34 EG 3731 Yeşil R53 2005 model

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Benim bahsettiğim aracın plakası 34 EG 3731 Yeşil R53 2005 model
          Tamam,Eray'in arabasi. ("B"rtish "R"acing "G"reen)
          sanki satildi diye duydum gibi hatirliyorum..
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Tamam,Eray'in arabasi. ("B"rtish "R"acing "G"reen)
            sanki satildi diye duydum gibi hatirliyorum..
            BRG'yi bir minici olarak anlamadım kahroldum. Plakası zannettim gerçi bu saatte BRC sıralı sistem anlamadığıma dua ediyorum
            Tanımıyorum kimin olduğunu ama burda ilandan kalkmamış çok temiz duruyo araç

Yorum Yap

Sattim arkadaslar ben arabayi bir ay olucak nerdeyse. Arenin s2000i aldigi onur abiye gitti. Bu mini izmirde bir arkadastaydi sanki iki sene once falan yay kasnak vs takmisti bende google da denk gelmistim birseyler ararken.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Sattim arkadaslar ben arabayi bir ay olucak nerdeyse. Arenin s2000i aldigi onur abiye gitti. Bu mini izmirde bir arkadastaydi sanki iki sene once falan yay kasnak vs takmisti bende google da denk gelmistim birseyler ararken.

Hayırlısı olsun.. hocam senmi yayından kaldırıyosun yoksa adminlermi kaldırıyo tam bilmiyorum ama bir el atalımda yanlış bilgi vermeyelim. Araç konusunada gelince yukarda belirttiğim gibi galeriyse biraz sıkıntı birde il dışında

Yorum Yap

Ilan tarihi eskidiginden konuyu hortlatmak istemedim allah cumlemize daha iyilerini nasip eder insallah....

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Ilan tarihi eskidiginden konuyu hortlatmak istemedim allah cumlemize daha iyilerini nasip eder insallah....

Adminlerden birine özelden mesaj atarsan silebilr veya konuyu kilitleyebilir. Amin inşallah..

Yorum Yap

Arkadaslar bende aracimi satiyorum bugun ilana koydum haberiniz olsun

34 BE 1968

Yorum Yap

galericinin soyledigine gore cizik bile yokmus.bu arada sahibinden.com u talan etmeme ragmen temiz oynanmamis r 53 bulamadim.ilgi alakaniz icin tesekkur ederim bu arada.satilik bolumu bi kurcaliim bakalim

Yorum Yap

Bnm arac var kazasiz boyasiz r53

34 BE 1968

Yorum Yap

ilan no verebilirmisin

Yorum Yap

Aslı ordulu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              ilan no verebilirmisin
                              131461672 su an onay surecinde

34 BE 1968

Yorum Yap

Hazırlanıyor...