Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

sunroof temizlik bakım.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

sunroof temizlik bakım.

araclarımızın sunroof bakımı temizliği hakkında bilgisi olan varmı?

ben 18.000 km'de yaptırmıştım. Fitil temizliği ve yağlama ile sesi gidermişti AYN auto.

muhtelemel artık her 15.000km'de 1 veya mevsim değişiklikleri olduğunda bu bakımı yaptıracağım. Yağlamada bir sıkıntı olmadıkça, sunroof'ta problemleri en aza indirgiyoruz.
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

sesten rahatsız oldum hafta sonu baktırayım kolaysa kendımde yaparım

Yorum Yap

evet bende en gec 20.000KM de yada senede 1 kez yapılması gerektiğini düşünüyorum

Yorum Yap

ben genelde kendim yapıyorum sadece ihtiyacınız olan bir bez bir fırca wd40 ve sprey gress yagı. WD40 ile rayları ve yürüyen parcaları önce temizleyin daha sonra sunroofu ileri geri oynatın ve bu arada wd 40 sıkın daha sonra bez ile gordugunuz yerleri fırca ile de gormediginiz wd40lı yerleri silin ve en son raylara abartmadan spray gresi sürün tamamdır
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Sunroof bakımı zor olmamalıdır bende yok bılemem ama alen abı güzelce anlatmıs.Fakat sıkılan malzemelerı abartmamakta fayda vardır aynı olay olurmu bılmem ama sırkettekı caravelle nın otomatık yan kapısını ses yapıyo dıye yaglamıslar bızımkıler ve bu bıkac damla yag 750 tl +işçilik ile çözülmüştü sunrooflarımızda bu sekılde olurmu bılmem ama dıkkat etmekte fayda vardır .
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

wd40 candır die bosuna solememişler ozman gökhan abi senle görusemedık abi aklımdasın borclu kalmak istemem

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X