Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r53 renk konfigrasyonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r53 renk konfigrasyonu

iyi günler
    çok yakın bi arkadaşımın 2005 model safkan r53 cooper s i için yaza hazırlık yapmaya başladık şimdiden.

aracın rengi füme.sadece görüntü açısından iyileştirme yapmayı planlıyoruz şu aşamada.

bunun için sizlerden yardım talep ediyorum.

bana jant,kaliper,tavan,ayna kapakları ve şerit renk/modeli tavsiye edermisiniz.

Eğer örnekleri multimedya tarzında da sergileme imkanınız varsa daha makbule geçer.en azından gözümüzle görmüş oluruz

Bence cok fazla farklılaga gerek yok..

1-Fume arac rengı beyaz tavan ,beyaz ayna kapak , beyaz cıft serıt (birbirne yakın olan) -jant spoke beyaz-jcw gızgara-kırmızı kaliper

2-fume arac-siyah cam tavan folyo-siyah(piano) ayna kapak -siyah(piano) far cerceveleri jcw ızgara(piano black boyanacak)-kapı kolları benzın kapagı ve yandakı krom serıtlerı de plasti dip ile siyaha, kaliperleri de turuncu yapabılırsınız..farlar acıkken yanlarda ve on altta yanan turuncularla guzel butunluk saglayabılır.. benım kafamda yapmak ıstedıgım kombınasyon bu..jant oz ultraleggera siyah veya gunmetal

Yorum Yap

Twstrr sıralamıs füme araba için çok farklı seçenekler olmuyo bu yazılanlar dışında benim gözümde füme araba herzaman parlamalı ozaman ben burdayım diyor.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X