Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Stoplar mat ve kule gergisi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Stoplar mat ve kule gergisi

Farlarimda ufak ufak vernik atmasi ve stop lambalarimda artik yasinin verdigi matlasma mevcut. Maguilars in plastx ve yine meg in ince far zimparalarini aldim kullanan deneywn varmi faydasini ne sekilde gorur spec lernde ilk gunku yeniligne cevirdigi soylenmekte.

Birde kule gergisi olarak ultra racing va birinde isime yarrmi beyaz?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

stoplarıma ve farlarıma nxt yapıyorum gayet guzel oluyor ilk gunku gibi oluyor diyebiliriz, hatta scratchx alıp once onunla silip sonra yıkayıp sonra nxt yaparsan mukemmel olur, plastx de sanırım ozellikle bu farlardaki matlasma ve kir tabakasını kaldırmak için.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

plastx ı tavsıye ederım ama o zıımpara olayını dıkkatlı yapman lazım cızık kalmasın

ultraracıng bende var memnunum ıyıdır ben sahsen tavsıye ederım.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Kuyu suyu ve yikamalardaki dandik kopukler minilerin stoplarini matlastariyor goruyorum hep kotu durumda genelde. Zimpara olayini en son en kotu ihtimal denicem artik.

Yorum Yap

Kule gerisini takar takmaz hissediliyormu?

Yorum Yap

kule gergisi benim r52imde çukurlardaki bozuk yollardaki tüm takırtıları aldı götürdü. tutuş konusunda denediğim tek viraj var henüz deneyemedim. kar setimi çıkarınca denerim. marka model tahtadan olmadığı sürece takılmayın bence. he illa marka bütünlüğü olsun derseniz jcw alın yok ben okadar para vermem derseniz bende alutech var şimdilik bir sıkıntı yok.

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kule gerisini takar takmaz hissediliyormu?

ben yayları ve kulegergısını taktım aynı anda acaıp bı degsım oldu hosuma gıttı tek basına nasıl bır hıs verır suruste bılemem ama artısı vardır pısman etmez neden bunu aldım dedırtmez
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Eibach yay var bndede faydasi olur insallah. Tesekkur ederim

Yorum Yap

Bendede ayni yaylar var memnunum yani eminim sende begeneceksin

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

stopları el yatkınlığı varsa kendin de yapabilirsin çok derin çizikler yoksa 2000 lik su zımparası, varsa önce 1200 veya daha sert 800 vb. su zımparasıyla bol su kullanarak zımparalayın.. üzerinde elle yoklandığında pürüz kalmayıncaya kadar devam edebilirsin ama sakın belli bi noktaya çok fazla çalışmayın, dairesel hareketlerle yüzeye yayarak çizikleri almaya çalışın.. sonrası ise normal arabaya yapılan pasta ile tabi makina yardımıyla halledebilirsin ilk günki gibi oluyorlar pasta yaparken de çok aşırı ısıtmamaya dikkat edin yüzeyi bozup dalgalanmaya sebep olabilir.. el değicek şekilde ılık, hafif sıcak olması makuldur sorun yok

gerginin resmi varmı? hepsi aşağı yukarı aynı şeyler, çok tel maşa olmadığı sürece yaptıkları işlevde bir fark olmaz..

Yorum Yap

Far temizleme isi yapanlar var plastxle. Detaling tr den birine yaptir derim .Plastik olan kisimlarina gtechniq plastik aksam icin olani al ,farlar icinde gtechniq g1 ve g2 yi oneririm daha uzun omurlu ve saglam olur .Erken olsaydi gtechniq siparislerime eklerdik su an yola cikmislar .
                      sigpic

Yorum Yap

http://www.dp-tuning.com/images_buyu...-305_856_1.jpg

bu kule gergisi yekta.
                        peki bu plastix in ozelligi parlaatmkmi temizlemkmi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X