Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r 53 torpido sökümü nasıl olur?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r 53 torpido sökümü nasıl olur?

arkadaslar benım aracın eskı sahıbı aracı oturtmak ıcın amortısor canaklarını kesıp aşagı almıs bıde yayları kesmıs araba olmus at arabasından beter araca coıl sıparıs verdım yurt dısından gelıyor yolda
    yanlız soyle bı durum var arac sallanmaktan gogusluk cama yakın kısmından gevsemıs durumda ve ses yapıyor cama vuran ızgaralara parmak sokup cektıgınızde gogusluk baya bı oynuyor ordakı vıdalara nasıl ulasabılırız? gecenlerde km gostergesının oldugu kısmı soktum ıcte dokum gıbı bı malzeme var ne kadar soksemde oynamadı bıle yerınden ordakı vıdaya nerden mudahale edılır?

yani bunun için bir servise falan gösterdiniz mi ?
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

torpidoyu komple sokup segmanlari falan komple yenilemek daha dogru olur bence o vidayi sikmaya ugrasmaktan seslerin kaynagi tek bi vida degildir bence

Yorum Yap

Baya kotu olmus eski sahibinin yaptiklari. MINI gibi dengesi/yol tutusu ile unlu bir arabaya bunlari yapmak........
        Coilover hayirlisi olsun
        Ulkemizdeki yollarin kalitesi ve bakimi ortada, sirf otobanda gitsek bir sene sonra catirdamalar baslayabilir Ayni ses sikintisi eminim hepimizde vardir. Sunroof'lu araclarda daha da cok oluyor tabi bu sesler. Gogusluk nasil sokulur bilmiyorum ama Yetkili Servis'in disinda eski bir MINI sahibi ve MINI sever olarak 3. Sanayideki OPET'in hemen yanindaki AGUŞ OTO'ya gitmenizi tavsiye ederim. Gokhan'i bulup selamimi iletin tabi Bilgisi dahilindeyse ilgilenecektir.
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

cok t.ederım cevaplarınız ıcın en ıyısı dedıgınız gıbı colıller felan hersey tamamlanınca ozgorkey e goturup arabayı bırakcam durumu anlatcam tum vıdadır ıc trım gevsemıs malzemelerı onla tekrardan eskı halıne getırecek

Yorum Yap

burda anlatımı var ama ben tek başına girmenizi tavsiye etmem uygun yer ve tecrübeniz yoksa
            http://www.mini2.com/forum/first-gen...moval-diy.html

Yorum Yap

cok t.ederım :=) bu sıte cok ısıme yarıcak :=)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X