Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

superchager hkk.?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

superchager hkk.?

Arkadaslar superchager ın rutin bakımı varmıdır?ne yapılması gerekıyor yardımlarını beklıyorum yıne

evet vardır 60 bin km de bir yağ değişmesi gerekir ama türkiyede çoğu serviste yok
    [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
    [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

ne yapacagız peki?bızım burda hiç servis bıle yokama kafası calısan bı ustam var varmı değişimin nasıl oldugunu söyleyen resım vs pekı?

Yorum Yap

https://wiki.bentleypublishers.com/d...er+Oil+Service

buradan bulabilirsin.
        [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
        [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

tesekkurler

Yorum Yap

istanbulda bu işlem için önere bilceginiz bir yer varmı?

Yorum Yap

Ben hic tavisye etmem icini dokunmaya Amerikada ve Ingiltrede cogu yapmayin diyor bosuna. Ama icindeki yag konusunda bagzalari diyorki yapin bagzalari gerek yokmus cunku yagnin degismesi gerek yok sonuna kadar dayaniyormus ole bi yagmis ve güya cilde cok zararli
              RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

ozman hıc bulasmayalım aramızda duzenlı olarak degıstıren yoksa sorun olmuyor demektir .

Yorum Yap

Duymadım daha önce sürekli yağ değişen ama lüzumu varsa eğer benim acil yapmam lazım demekki.
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben 93000 km boyunca hic dokunmadim r53 umdegayet basarili idi

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

yetkili servislerin yaptığı herhangi bir rutin bakımı veya yağ değişim periyodu yok ama 100k km civarı değiştirilebilir tercihen..
                      onun haricinde kayışına dikkat edin, çok sertleşmiş ve yüzeye dik, yarılmaya gidebilecek çizikler varsa geç kalmadan değişin çok pahalı birşey değil zaten 2 bakımda 1 değişiyorum ben.. kasnak varsa eğer doğru ölçüde yeni kayış almaya dikkat edin..
                      birde gazladıysanız eğer arabayı kapatmadan önce kısa bir süre rolantide çalıştırıp yağlanmasını ve soğumasını sağlarsanız hem motora hm sc ye uzun vadede yararlı olur..

Yorum Yap

Supercharger yagini degistirebilmek icin arabanin on tarafi saselere kadar sokmek gerekiyor. Buda bmw/mini nin bu yagin omurluk oldugunu soylemesiyle ortusuyor. Cunku bakimi yapilacak hic bir parca bu kadar zor konumlandirilamaz.

Kisisel fikrim amerikan supercharged araclarda (eaton) belli periyotlarda 30-50 bin gibi degisim yapiliyor. Dolayisiyla mutlaka degistirilmeli.. Ama dedigim gibi 250 ml yag degistirmek icin ciddi iscilik var maalesef

Yorum Yap

en guzelı yagı degıstırecegıne sc yı degıstıreceksın hazır degıstırmısken sc buyutup proje yapacaksın

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X