Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Direksiyon üzerinden kontrol

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Direksiyon üzerinden kontrol

Araç üzerindeki orjinal teyp söktüm yerine cd çalar taktım acaba direksiyon ğzerşndeki kumandadan yönetebilir miyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslı Leoo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Araç üzerindeki orjinal teyp söktüm yerine cd çalar taktım acaba direksiyon ğzerşndeki kumandadan yönetebilir miyim

ara interface ile bildigim kadariyla taktiginiz cd calar da destekliyorsa calisir. Maslak sanayide Aktepe yi tavsiye ederim konuya hakimler yardimci olacaklardir MINI Club Turkiyeden geldiginizi belirtirseniz.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ara interface ile bildigim kadariyla taktiginiz cd calar da destekliyorsa calisir. Maslak sanayide Aktepe yi tavsiye ederim konuya hakimler yardimci olacaklardir MINI Club Turkiyeden geldiginizi belirtirseniz.
      Teşekkür ederim gökhan ile ziyaret etmek lazım

Yorum Yap

Takılan cihazın IBus arayüzü desteği varsa direksiyondan kumanda edebilirsiniz. Bende Aktepe yi tavsiye ederim. Detaylı bilgi ve destek vereceklerdir.
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Takılan cihazın IBus arayüzü desteği varsa direksiyondan kumanda edebilirsiniz. Bende Aktepe yi tavsiye ederim. Detaylı bilgi ve destek vereceklerdir.
          https://m.n11.com/alpine-ute-72bt-bl...E&gclsrc=aw.ds varmıdır acaba o özellik cihaz bu?

Yorum Yap

Aktepenin kendi sayfasında bu ürün özellikleri arasında "direksiyon uzaktan kumanda hazır" şeklinde bir ibare var. dediğim gibi kendileriyle görüşürseniz size yardımcı olacaklardır
            34 NAD 99 '06 JCW
            34 AR 3221 '11 JCW
            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X