Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Otomatik vites Şanzıman da vuruntu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Otomatik vites Şanzıman da vuruntu

Herheze merhaba

2006 model cooper s im bir kaç gündür 1.vites ten 2 ye geçerken ufak bir silkeleme yapıyor sebebi ne olabilir sizlerden bilgi rica edebilirmiyim.İnternette ufak bi araştırma yaptım yazılımla bi ihtimal kurtarma şansı oluyor.Cvt şanzımanların bir çoğunda bu sorun oluyormuş sanırım şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslı c.keskin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herheze merhaba

2006 model cooper s im bir kaç gündür 1.vites ten 2 ye geçerken ufak bir silkeleme yapıyor sebebi ne olabilir sizlerden bilgi rica edebilirmiyim.İnternette ufak bi araştırma yaptım yazılımla bi ihtimal kurtarma şansı oluyor.Cvt şanzımanların bir çoğunda bu sorun oluyormuş sanırım şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazilimin pek ise yarayacagini sanmiyorum ama bir an once AYN Autoya gidip baktirmanizda yarar var.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

sanzuman yagi olabilir belki.. bence de AYN'de bir gosterin. tecrubeye cikarak daha dogru sonuc cikacaktir.
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

sorun yazılımsal değil bencede. o yüzden AYN konusunda +1
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aynı problemi yaşadım tamamen yağ ve yağ kanalları ile alakalı müdahale edilmediği sürece problem artacaktır. En kısa sürede baktırmanızı abilerim gibi bende tavsiye ederim.

42 EMN 92
          R55 Clubman S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X