Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50 yağ ışığı yanıp sönmesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R50 yağ ışığı yanıp sönmesi

Öncelikle herkese selamlar. Arabami alali cok olmadi dün bakım yaptırdım yağ ve filtreler on diskler aski rotu vs degisti. Sabah ise giderken aracimde bisey yoktu ama aksam donerken yolda d ile giderken frene basip durunca yag ikaz lambasi yandi gaza basinca sondu durunca tekrar yandi. Bakimdan once boyle bir sorun yoktu. Biraz forumu karistirdim daha once yasayan gormedim. Bu neyden kaynaklanir ve acil yapilmasi gereken bir sorun mudur ? Simdiden herkese tesekkurler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayrica numaram 05319030493 arayip bilhi vermek isteyen olursa dinlerim tesekkurler.

Yorum Yap

Aslı ERTANB tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Öncelikle herkese selamlar. Arabami alali cok olmadi dün bakım yaptırdım yağ ve filtreler on diskler aski rotu vs degisti. Sabah ise giderken aracimde bisey yoktu ama aksam donerken yolda d ile giderken frene basip durunca yag ikaz lambasi yandi gaza basinca sondu durunca tekrar yandi. Bakimdan once boyle bir sorun yoktu. Biraz forumu karistirdim daha once yasayan gormedim. Bu neyden kaynaklanir ve acil yapilmasi gereken bir sorun mudur ? Simdiden herkese tesekkurler.

Yağ seviyesine baktınmı tekrardan ? yağ normalse eeğer yağ müsürü bozulmuş olabilir benimde arabamda bu şekilde bir sorun olmuştu yeni yağdeğişiminden sonra ışık yandı korktum birden kontrol ettim yağ doluydu sonra yağ müşürü arızalanmıştı değiştik düzeldi.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yağ seviyesine baktınmı tekrardan ? yağ normalse eeğer yağ müsürü bozulmuş olabilir benimde arabamda bu şekilde bir sorun olmuştu yeni yağdeğişiminden sonra ışık yandı korktum birden kontrol ettim yağ doluydu sonra yağ müşürü arızalanmıştı değiştik düzeldi.
        Bende yag musuru degistim duzeldi cok sukur simdilik

Yorum Yap

Aslı ERTANB tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bende yag musuru degistim duzeldi cok sukur simdilik

Geçmiş olsun dahada arıza yapmaz kolay kolay
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Tesekkur ederim insallah