Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ankara da tavsiye edebileceğiniz servis?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ankara da tavsiye edebileceğiniz servis?

Artık yaza girerken Mini için bakım vakti geliyor.
    Ankara da önerebileceğiniz servisimiz var mı acaba? hem gidip tanışmak hem de aracın kontrolünü yaptırmak için.
    Sanırım komple bakıma sokmayı düşünüyorum.
    Özellikle araç motor suyu eksiltiyor. Ve sağ cam otomatik aşağı iniyor fakat yukarı otomatik çıkmıyor.
    Tabi fren baskı balata sistemlerini de kontrol ettireceğim amortisör vs.

---Birde anahtardan tüm camları sunroof u nasıl otomatik kapatabilirim? bilen kimse varmıdır yoksa herhangi bir modül mü takılması gerekiyor?

Şimdiden teşekkürler.
    instagram = bilalemen
    06 BL 0536

İstanbula gelin hem tanısmıs oluruz hem de istediklerinizi halleder AYN
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

cam ve sunroof konusundaki sorulariniza serkan ozcan gorunce cevap vericektir, kendisi bunlarin kodlamasini yapiyor. nicki SRKNZCN instagramdan da minicoding diye aratarak ulasabilirsiniz.
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        cam ve sunroof konusundaki sorulariniza serkan ozcan gorunce cevap vericektir, kendisi bunlarin kodlamasini yapiyor. nicki SRKNZCN instagramdan da minicoding diye aratarak ulasabilirsiniz.
        Yanıcı bir maddeyle yaklaşmayın ama
        İstanbula bekleriz, lakin Ankaralı arkadaşlarımızda öneri sunabilirler
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kumanda ile camlar ve sunroof kapatmak icin aracinizin ilgili modullerinin yeniden kodlanmasi gerekiyor. Ankarada yapan varmo bilmiyorum ancak istanbula yolunuz duserse kodlama konusunda ben yardimci olurum, servis konusunda da AYN Auto sorunlarinizi cozecektir

Sent from my iPhone using Tapatalk
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Yanıcı bir maddeyle yaklaşmayın ama
            İstanbula bekleriz, lakin Ankaralı arkadaşlarımızda öneri sunabilirler
            Icimdeki yangini sonduremez kimse kekutiii 😂😂😂

Sent from my iPhone using Tapatalk
            34 NAD 99 '06 JCW
            34 AR 3221 '11 JCW
            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Cok guzel diyorsunuz sizlerle tanismak icin zaman kolluyorum zaten fakat istanbula gelmek basli basina sorun yusuf ustayi ve mekanini oyle bir anlattiniz tum sitede gordum bende cok merak ediyorum. Serkan beyin de su teknik islerde namini duyduk Arac icin ve tanışma için hepsini ayni zamana sigdirmak sartiyla gelcem. Sizler ne zaman aksiyon gerceklestireceksiniz onu bekliyorum aslinda biraz da. Ilgili cevaplariniz icin tesekkur ederim
              Ankara da gecici olmak kaydiyla sadece kontrol icin servis varsa simdilik bilenlerden de ogrenmek isterim.
              instagram = bilalemen
              06 BL 0536

Yorum Yap

Aracınızı göstermeniz için size iki farklı yer önerebilirim:

1- Şaşmaz Sanayi Sitesinde Gençler Oto - Adem Usta var kendi aracımı devamlı oraya götürüyorum. BMW ve MINI konusunda uzmandır diyebilirim. Garantili iş yapar.
                Forumdan Murat önerdi diyebilirsiniz yardımcı olacaktır size.
                Adem Ustanın Numarası: 0532 603 4514

2- An Oto - Ayhan Usta: Ayhan Usta da elektrik konusunda çok iyidir özellikle MINI'lere kendi aracıymış gibi çok titiz davranır ve işini severek yapar. İç trim, tampon vs sökme takma konusunda oldukça hassastır. Kodlama konusunda da bilgiye sahiptir.
                Ayhan Ustanın Numarası: 0535 525 1190
                yine benim adımı verebilirsiniz Ayhan Ustaya da.

Ankara da gerçekten işini iyi yapan iki ustanın numarasını verdim size. Gönül rahatlığıyla kafanıza göre birine götürebilirsiniz

Hatta şöyle bir şey de yapabiliriz. Şu sıralar ben müsaitim küçük bir iki iş için sanayiye gitmeyi düşünüyorum kokusunu özledim Eğer giderseniz bana da haber verebilirsiniz ben de gelirim hem tanışmış da oluruz.
                sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster

1- Şaşmaz Sanayi Sitesinde Gençler Oto - Adem Usta var kendi aracımı devamlı oraya götürüyorum. BMW ve MINI konusunda uzmandır diyebilirim. Garantili iş yapar.

2- An Oto - Ayhan Usta: Ayhan Usta da elektrik konusunda çok iyidir özellikle MINI'lere kendi aracıymış gibi çok titiz davranır ve işini severek yapar. İç trim, tampon vs sökme takma konusunda oldukça hassastır. Kodlama konusunda da bilgiye sahiptir.

Ankara da gerçekten işini iyi yapan iki ustanın numarasını verdim size. Gönül rahatlığıyla kafanıza göre birine götürebilirsiniz

Hatta şöyle bir şey de yapabiliriz. Şu sıralar ben müsaitim küçük bir iki iş için sanayiye gitmeyi düşünüyorum kokusunu özledim Eğer giderseniz bana da haber verebilirsiniz ben de gelirim hem tanışmış da oluruz.
                  Murat Bey ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum. Forumdan birisiyle tanışmak beni de çok mutlu eder. Size de uygun bir zaman da sanayiye hatta dediğiniz ustalarınıza gidelim. Dediğiniz gibi hem de tanışmış oluruz. Ne zaman müsait olabilirsiniz bana söylemeniz yeterlidir. Şu aralar hem öğretmen hem öğrenciyim yüksek lisanstayım ve çok fazla boş vaktim var. Yani sizin uygun bir zaman belirlemeniz bana da uyduğu taktirde makuldür.
                  Şimdiden teşekkürler.
                  instagram = bilalemen
                  06 BL 0536

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Murat bi ara benim de kaputu cektiricez unutma 😄😄

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aslı Bilal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Murat Bey ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum. Forumdan birisiyle tanışmak beni de çok mutlu eder. Size de uygun bir zaman da sanayiye hatta dediğiniz ustalarınıza gidelim. Dediğiniz gibi hem de tanışmış oluruz. Ne zaman müsait olabilirsiniz bana söylemeniz yeterlidir. Şu aralar hem öğretmen hem öğrenciyim yüksek lisanstayım ve çok fazla boş vaktim var. Yani sizin uygun bir zaman belirlemeniz bana da uyduğu taktirde makuldür.
                      Şimdiden teşekkürler.
                      Pm gönderdim konuyla ilgili

Aslı EkinKerimoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Murat bi ara benim de kaputu cektiricez unutma ����

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                      Hahaha tamamdır o konuyla ilgili de güzel bi çözüm buldum. Uygun zamanda ilgilenelim o işle de

Nokia 3310 cihazımdan takla atılarak gönderildi
                      sigpic

Yorum Yap

Musteriler cogaliyor sanirim
                        instagram = bilalemen
                        06 BL 0536

Yorum Yap

Aslı Bilal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Musteriler cogaliyor sanirim
                          Hahaha yaz geiyor bakımsız Mini kalmasın
                          sigpic

Yorum Yap