Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sağ Torpido Bölümünden gelen Ses...

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sağ Torpido Bölümünden gelen Ses...

Değerli Mini Kullanıcıları;
    Aracımın sol kısmından "en ufak kasiste bile" gacırtı gucurtu şeklinde ağır sesler geliyor, ısınınca geçiyor. Viraj Demir Lastiği`nden geldiği söylendi. Parça 10,00 TL `cik ama değişim için arabanın burda kalması gerekiyor dendi resmen Bir fikri olan veya bir tecrübesini paylaşmak isteyen var mı? Şoklardayım... Babam kendi aracında değiştiğini söyledi(caravelle) 10 dk sürmüş kime sorduysam max 30 dk diyor, biz de mi anormallik var merak ettim?
    En son düzenleyen Kekuti; 06-04-15, 17:02.

Ben baska biseye takildim,
    Aracinizin sol kisminda olusan ses sagdaki torpidodan mi geliyor? anlamadim
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ben baska biseye takildim,
      Aracinizin sol kisminda olusan ses sagdaki torpidodan mi geliyor? anlamadim
      çok pardon yaaa ses sağdan geliyor sol yazabilmişim )
      En son düzenleyen Tibuk5361; 06-04-15, 16:54.

Yorum Yap

Aslı Tibuk5361 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Değerli Mini Kullanıcıları;
        Aracımın sol kısmından "en ufak kasiste bile" gacırtı gucurtu şeklinde ağır sesler geliyor, ısınınca geçiyor. Viraj Demir Lastiği`nden geldiği söylendi. Parça 10,00 TL `cik ama değişim için arabanın burda kalması gerekiyor dendi resmen Bir fikri olan veya bir tecrübesini paylaşmak isteyen var mı? Şoklardayım... Babam kendi aracında değiştiğini söyledi(caravelle) 10 dk sürmüş kime sorduysam max 30 dk diyor, biz de mi anormallik var merak ettim?
        Aracın okadar kalacak bi işi yok gittiğiniz servis yoğun olursa ayrı bişey ama onun içinde yarın gelin falan demeleri gerekirdi ama anlaşılmaz olmuş.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Aracın okadar kalacak bi işi yok gittiğiniz servis yoğun olursa ayrı bişey ama onun içinde yarın gelin falan demeleri gerekirdi ama anlaşılmaz olmuş.
          Ustanın İş yoğunluğundan değil , aksine bırakmadan bir kaç gün önce haber ver müşteri almayayım dedi sadece viraj demir lastiğinin değişmesi için tüm gün ustada kalacak araba. Daha önce değiştren duyan eden , bu işin ehli kimse yok mu acaba?

Yorum Yap

Bende bu parcanin degisiminin zor oldugunu duymustum. Hatta 10 liralik parca 100 liraya degisiyor galiba.

Yorum Yap

Aslı Kfadam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Bende bu parcanin degisiminin zor oldugunu duymustum. Hatta 10 liralik parca 100 liraya degisiyor galiba.
              Yani herkeste 15 dk da değişen parça bizde mi 1 gün sürüyor. ilginç... O zaman vakit bulana kadar Lastiğin yağlanmasına devam edicez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X