Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aux bağlantısı mümkünmü?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aux bağlantısı mümkünmü?

Mrb. Arabamın orijinalliği kesinlikle bozulsun istemiyorum ama cd yapmaktan anam ağladı artık bizim teyplere aux Bağlantı kiti felan varmı ?
    #GAP26

Maslakta bu isi yapanlar var. Aktepe sound var. Powershopun yaninda Erdogan abi var. Saglam esnaflar ve iyi ustalar. Ama ne ilgimi cekiyo, ne de daha evvel birsey yaptirdim

Yaptiranlar oldu ama o arkadaslar daha net bilgi verebilirler
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Emin degilim ama sizin kasada teyp degisikligine gidebilirsiniz?
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Eywlah kerem abi ayn ye gideceğim zaman uğrarım sorarım.
        haktan hocam orjinalligi bozulsun istemiyorum en iyi teyibi bile alsam üzerindeki teyibin yerini tutacağını zannetmiyorum ayrıca teyp değiştikten sonra direksiyon fonksiyonlarıda devre dışı kalıcak o yüzden kesinlikle değiştirmem
        En son düzenleyen Yakup Karasakız; 09-02-15, 01:35.
        #GAP26

Yorum Yap

Ben soruna çözümü teyp değişerek buldum ve çok memnunum cd yapmak ile uğraşmıyorum usb den dinliyorum artık hatta şimdi çok küçük flash bellekler var kapasitesi yüksek ne lazımsa at içine dinle
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Konunuzla alakalı olarak; uzun araştırmalar sonucunda bende orjinal teybimi değiştirmek istemediğim için aşağıda belirttiğim aparatla sorunumu çözdüm. satıcıyla aracınızın modelini iyice netleştirip gelen parçayı bir elektrikçide veya kendiniz sökebilirseniz çok basit bir şekilde teybinizin arkasına ekliyorsunuz. Teybin arkasından torpido içerisine monte ettirdim hem aux hem usb bağlantısı mevcut çok memnunum Satıcı da çok iyi ve ilgili yaklaşık 12 günde elime ulaştı.

aparatın linki;

http://www.aliexpress.com/item/USB-A...342839432.html

Bağlantısı videosu;

https://www.youtube.com/watch?v=0cCoQgWc-vA
            instagram / CETINKURTT

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X