Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aşırı ısınma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aşırı ısınma

Selam arkadaşlar..
    Aracım uzun süre kullanınca pedal bölümünden inanılmaz bir sıcak geliyo ve tırsıyorum daha önce su hortumlarından 2 tanesinde çatlak sebebiyle değiştirme yapıldı
    Bu ısınma sizin r 50 lerde varmıdır daha dogrusu bu bir sorun mudur nasıl çözülür?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kalorifer peteği pedal bölümünde bulunduğu için bu bölümde ısınma gerçekleşiyor herhangi bir su kaçağı vs. yoksa problem olduğunu düşünmüyorum

Yorum Yap

Aks başı için teşekkür ederim ayn bu arada. Su kaçağı şimdilik yok fakat çok sıkarsam borularda çatlama kaçak gibi sorunlar yaşıyorum bu durumda çok canımı yakıyo..

Yorum Yap

Aslı selcukuvvet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aks başı için teşekkür ederim ayn bu arada. Su kaçağı şimdilik yok fakat çok sıkarsam borularda çatlama kaçak gibi sorunlar yaşıyorum bu durumda çok canımı yakıyo..

Hangi borularda yaşadınız bu sorunu ? Kalorifer peteği benim aracımda sizin dediğiniz gibi aşırı sıcaklık hissettiriyordu ayaklara doğru daha sonradan arıza yapıp değişince içinin tıkandığıını gördük. Kontrol ettirmenizi tavsiye ediyorum çünkü özellikle R53 lerde bu mesele çok dikkat ister takip etmek şarttır.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Kalorifer hortumları benimde 2 defa çatlak yüzünden farklı hortumlar değişti. Ustalarında bişeyden anladıkları (söz meclisten dışarı) yok herkes farklı şeyler söylüyo insanın kafası karışıyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X