Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hız sabitleyici

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hız sabitleyici

Arkadaşlar iyi akşamlar
    2003 manuel cooperım var ve hız sabitleyicim çalışmıyor yolda giderken açma tuşuna basıyorum yeşil ışığı yanıyor fakat sabitlemiyor. Bi fikri olan varmıdır?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslı selcukuvvet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamlar
    2003 manuel cooperım var ve hız sabitleyicim çalışmıyor yolda giderken açma tuşuna basıyorum yeşil ışığı yanıyor fakat sabitlemiyor. Bi fikri olan varmıdır?

iyi aksamlar. acma tusuna basip yesil isigi gordukten sonra + tusuna bastiginiz haldemi sabitlemiyor?

34 DE 3897 - Unidentified Zalım Object, Is a miracle of 997TT, Dyno data : 520hp, Lam11 King, Powered by Hans Tuning, The only MINI that can take off from the Sabiha Gokcen Airport. It's the only car you can feel G-force on your face. Somebody must stop this KID!!

Yorum Yap

Evet artıya basılı tutuyorum yinede sabitleme olmuyor res tuşuna basıp tekrar deniyorum yinede olmuyor acaba +tuşum mu çalışmıyor😔

Yorum Yap

Res tuşuna uzun süre basılı tuttum hız sabitleme yeşil ışığı yanıp söndü şimdi açma kapama tuşuna bastığımda yanıo geri sönüyo kapanıyor geri bidaha bastığımda yine aynı şey oluyor

Yorum Yap

Hiziniz kac km iken basiyorsunuz ?
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

60-80-100
            3.-4.-5.viteslerin hepsinde denedim

Yorum Yap

Yeşil ışık yanıp sönüyorsa CC arıza vermiş demektir. Aracı serviste bağlatın arıza kodunu görün elektriksel bir problem olabilir hallederler.
              03 MC IB/B
              34TE8019

Yorum Yap

2003 bende de vardı + tuşuna 2 kere üst üste basınca kitliyordu

Yorum Yap

Nasıl düzeldi yada düzeldimi

Yorum Yap

Sorun yoktu açtıktan sonra 2 kez basınca kitliyordu☺️

Yorum Yap

Bu tip sıkıntılarda sistemi resetlicek bi tus kombinasyonu olmali. Mesela camlarda (atıyorum) 10 saniye basılı tutunca cam açma kapama yazilimi reset atiyordu. Calismayan cam calismaya basliyordu (krikosu bozuk degilse tabi )
                      Belki CC'de de ayni durum vardir. Nasil resetleniyor bilmiyorum ama belki bu sekilde duzelebilir.
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Direksiyonda res tuşu var oraya bastığımda da basılı tuttuğumda da değişen bişey olmuyo sadece cc nin açma kapama tuşuna bastığımda yeşil ışık yanıyor yani açıldığına dair bi işaret veriyor ama ayağımı gazdan çektiğim an yavaşlama yaşıyorum. Muhtemelen beyinde sorun var bi zamanım olsa gidecem ama ...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X