Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Torpido uzerindeki gizle bölmeden gelen ses!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Torpido uzerindeki gizle bölmeden gelen ses!

Arkadaslar selamlar, Torpido uzerindeki gizli bölmeden surekli ses geliyor. Kapaga dokundugun zaman ses duruyor. Forumlarda arattim ama bulamadim. Bu sorunla ilgili tavsiye verebilecek olan varsa cok memnun olurum.

Görmeden bir şey söyleme zor. Ama büyük ihtimal bir vida gevşemesi olabilir. Malum memleket yollarında gevşemeyen yer kalmıyor arabalarda.
    sigpic

Yorum Yap

Selam,
      Ustundeki gizli bolmeden degilde, micir asfaltta torpidodan ses geliyordu, rezonansi tutturunca...
      Bir Yusuf-Ahmet baksa, benim sorunumu kilit kismini az iceri cekerek halletmislerdi.
      Ha olmadi daha detayli konusursun onlarla..
      Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Selam,
        Ustundeki gizli bolmeden degilde, micir asfaltta torpidodan ses geliyordu, rezonansi tutturunca...
        Bir Yusuf-Ahmet baksa, benim sorunumu kilit kismini az iceri cekerek halletmislerdi.
        Ha olmadi daha detayli konusursun onlarla..
        Wish
        kardesim ben forumda yeniyim, Yusuf-ahmet anladigim kadariyla usta. Tam olarak nerdedirler? Sese takik bi insan olarak ciddi canimdan bezdirdi bu mesele beni. gidip gostersem iyi olacak. Bu arada elimi gizli bolmenin uzerinde tutunca ses kesiliyor.

Yorum Yap

AYN AUto logosu var sayfanın tepesinde oradan telefonlarına ulasabilirsiniz.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı acr_34 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            kardesim ben forumda yeniyim, Yusuf-ahmet anladigim kadariyla usta. Tam olarak nerdedirler? Sese takik bi insan olarak ciddi canimdan bezdirdi bu mesele beni. gidip gostersem iyi olacak. Bu arada elimi gizli bolmenin uzerinde tutunca ses kesiliyor.
            Ahmet ve yusuf sponsorumuz ayn auto siz bursada onlar istanbulda ama uzak sayilmazsiniz gelmenjze degecek isler yaparlar.sizin arabada gizli dediginiz bolmenin kilit vs kismi yok bastirarak acilip kapaniyor onun gevsemesi kolay kolay olmaz ama ilginc bi dyrum olmus sizde ic tarafta kalacak sekilde bi destek gecici olarak cozecektir sorunu

34NSC46
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

gizli bolme Bastirarak acilanlardandir, ses geldigi zaman elimi torpidoda tutunca ses kesiliyo. Bi yerden sonra ciddi sinir bozan bi ses. Sesi kesiceklerini bilsem ingiltereye bile giderim sorun yok) Saka bi yana musait bi zamanimda AYN'ye sorunla ilgili mutlaka basvuracagim.

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ahmet ve yusuf sponsorumuz ayn auto siz bursada onlar istanbulda ama uzak sayilmazsiniz gelmenjze degecek isler yaparlar.sizin arabada gizli dediginiz bolmenin kilit vs kismi yok bastirarak acilip kapaniyor onun gevsemesi kolay kolay olmaz ama ilginc bi dyrum olmus sizde ic tarafta kalacak sekilde bi destek gecici olarak cozecektir sorunu

34NSC46

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X