Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Marş sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Marş sorunu

merhaba arkadaslar

su sıralar bır ugursuzluktur gidiyor hayırlısı diyerek konuya geceyim;

bu sabah aceleyle ıs yerıne yetısmem gerekıyordu aracı dıs otoparka parketmıstım toplantıdan cıktıktan sonra kapalı otoparka almak ıcın aracı calıstırmak ıstedıgımde hıc mars almadı araba

hıc bır sekılde mars sesı vs yok kontagı cevirdigimde. ilk suphelendıgım aku oldu halıyle, aku/bar gostergesı oldugundan baktım aku degerınde dusukluk yoktu.

neyse durumu tamırcıme anlattım geldı takvıye ıle calıstırdı akudendır dıyerek yenı aku aldım bugun. akuyu yenı taktıgımızdan sonrada bır kac kez test etmek ıcın acıp kapatmak ıstedıgımde 2-3 kez aynı sorun cıktı.

sonuc olarak sorun akuden degıl. sureklı olmamakla bırlıkte cok azda olsa tekleme yapıyor ve hıc mars basmıyor.
    cok can sıkıcı bır durum olup olmadık yerde kalacakmıssınız gıbı sacmasapan bısey..

konuyla ılgılı onerılerınızı rıca ederım.

tskler.

Kablolari bi gozden gecirmek gerek bence. Aracinizda sunroof var mi? 2003 Cooper S'imde benzer bir sorun basima gelmisti, sebep de su tahliye kanallarinin tikanip bagaj havuzunun suyla dolmasi, kablolarin oksitlenmesi olmustu

Yorum Yap

Evt arac sunrooflu

Yorum Yap

Araç Şarj ediyormu öncelikle bunu kontrol etmek gerekir daha sonra araçta amper kaçağı varmı bunu kontrol etmek gerekir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

gecen gun amfıden bassı sokmustum onunla alakalı degıldır heralde
          2 gundur herhangı bır sorun cıkmadı bakalım

Yorum Yap

Aslı gespenster tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            gecen gun amfıden bassı sokmustum onunla alakalı degıldır heralde
            2 gundur herhangı bır sorun cıkmadı bakalım
            Sadece bass ı mı söktünüz
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

evet amfı dıger mıdlere baglı duruyor, bassı soktukten sonra bosta kalan amfıdekı bassın baglı oldugu kabloyu usendıgımden sokmemıstım

Yorum Yap

Aslı gespenster tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                evet amfı dıger mıdlere baglı duruyor, bassı soktukten sonra bosta kalan amfıdekı bassın baglı oldugu kabloyu usendıgımden sokmemıstım
                Teyp olarakne kullanıyosunuz birde bu sistem nezamandır bağlı yada eklenen yeni bi parça oldumu Bazı Teyplerde sorun oluyor özellikle alpine larda siz kapatsanızda sistemin içinde akım kesilmiyor ve yavas yavas akünün gücünü alıyor.
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

3 senedır aynı tesısat var ve teyp orjınal admin

Yorum Yap

Marş motoruna giden kablolara bakmak lazım gibi geldi bana. Büyük ihtimal bir temassızlık olabilir. Diğer bir ihtimal marş anahtarı kaynaklı da olabilir.
                    sigpic

Yorum Yap

Aynı sorun bende de oldu direksiyon ayarı aşağıdaysa olabilir bende öyle olmuştu direksiyonu yukarı kaldırdım düzeldi sonra gidip kablolara baktırdım sorun yok dediler belki direksiyon aşağıdayken kabloları eziyor ondan olabilir dediler böyle çalıştığı için bende üstelemedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı selcukuvvet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Aynı sorun bende de oldu direksiyon ayarı aşağıdaysa olabilir bende öyle olmuştu direksiyonu yukarı kaldırdım düzeldi sonra gidip kablolara baktırdım sorun yok dediler belki direksiyon aşağıdayken kabloları eziyor ondan olabilir dediler böyle çalıştığı için bende üstelemedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Dİreksiyon aşağıda problem yapan bi durum varsa bence siizde kontrol ettirin kablolarınızı arabanızı.
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X