Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50-53 one cooper S genleşme tankı sorunsalı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R50-53 one cooper S genleşme tankı sorunsalı

Arkadaslar sizlere yine R50-53 cooper larda kronik bir sorun olan genleşme tanki sorunsalini anlatacagim

Resmi

Genelde tankin ortadan sıcak pres ile birleştirilmis noktasindan zamanla genlesmeninde etkisi ile malzeme kalitesizliginden su sizdirmaya ve aracin susuz kalip conta yakmasina kadar giden bu ufaklik hicte yabana atilmamasi gereken ve her zaman kontrol altinda tutlmasi gereken parcalarimizdan birtanesidir

Önümüz yaz oldugu icin ben İsimi şansa bırakmadim bu kadar parca bakimdan sonra ufak tefek seyleri goz ardi etmedim genlesme tankini kapagi ile birlikte degistirdim yine tum islemlerimi AYN auto yusuf usta buyuk bir titizlikle yapti not: bu gune kadar 10 dan fazla arladasima tavsiyede bulundum ve hepsi bin tesekkur ettiler gidenlerde hep tavsiye etti bu konudada kendisini siddetle tavsiye ediyorum

Özellikle S modellerinde performansli kullanan arkadaslar 5000 ile 7000 arasi km lerde bir degistirirlerse cok iyi olur

Hepinize keyifli ve güvenli sürüşler

güzel konu olmuş kanka ufak ama sonuçları büyük olabilen bi sıkıntı..
    kaputu açıp kabın etrafına dikkatlice bakın eğer kireç vb akıntı izleri varsa ihmal etmeden muhakkak değişin zaten ucuz bir parça

Yorum Yap

Aynen kanka ufak tefek seyler ama actiklari zararlar cok can sikici cok sukur basima bir is gelmedi ama hetalde kronik sayilicak bircok sorunu yasadim kimse yasamasin diye tecrube ile sabitledgimiz seyleri yazalim kanka

Yorum Yap

Ben bunu iki defa degstirdim çokta ucuz değel Yekta ya ağzı ya yanı kaçırıyor ama artık sıkıldım bunu spariş ettim
        Gerçek radiator kabı var... (Resmi bi yerden aldım ama ürün aynı)

RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X