Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tavan döşemesinin sarkmasi

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tavan döşemesinin sarkmasi

Arkadaşlar belki bazılarımızda bu sorun vardır. Araç tavanları kuaför işlemlerinden sonra veya ıslandığı zaman sarkma yapıyor sadece mini değil bazı markalarda da bu bir hastalıktır. Altında değişik bir sünger olduğundan su değdiği zaman çürüme yapıyor ve kumaşı zamanla bırakıyor. Benimde güneşlik taraflarının uç kısımları çok kötü bir şekilde sarkma yaptı ve dışarıdan bu sarkmalar görünmekte, şimdilik bantla yapıştırdım ancak bant bile zor tutuyor ve görselliği bozuyor. Araştırmalarıma göre hiçbir çaresi yokmuş. Tek çare tavan döşemesinin profesyonel bir şekilde değiştirilmesidir. Ben tanıdık bir yer buldum Topkapı Sanayi'de prestijli markaların oto döşeme işlemlerini yapıyolardı. Fiyat aldım ve aldığım fiyat piyasanın yarı rakamıydı ve çift sunroof olduğundan baya uğraştırıcı bir iş, ancak araçlarının tavanı sarkmış üyeleri varsa ve yaptırmayı düşünüyorsa haber versin ona göre ayrı bir fiyat alıp yaptırtalım. Ayrıca sponsorluk için konuşalım derim keyifli forumlar..

TAvan döşemesi sorunu herkeste yoktur lord sarven bi sende bi bende birde wıshmanda ama meseleyi çözdü Yani toplu şekilde gidilecek bi iş olduğunu sanmıyoum ayrıca birde şöyle bi durum var maslakta bu işlerle uğraşan arkadaşım var yıllardır bu işi yapıyor ve işçiliği çok iyi hatta hürmak gökhan bana tavsiye etti orayı bende zaten arkadaşım olduğunu anlattım tercihim ordan yana
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      TAvan döşemesi sorunu herkeste yoktur lord sarven bi sende bi bende birde wıshmanda ama meseleyi çözdü Yani toplu şekilde gidilecek bi iş olduğunu sanmıyoum ayrıca birde şöyle bi durum var maslakta bu işlerle uğraşan arkadaşım var yıllardır bu işi yapıyor ve işçiliği çok iyi hatta hürmak gökhan bana tavsiye etti orayı bende zaten arkadaşım olduğunu anlattım tercihim ordan yana
      Abi sarkarmı sarkar kimisinin sarkmıştır söyleyemez utanır biz yardımcı oluruz. Maslak sanayi hiçbir zaman Topkapı sanayi kadar işlek ve aktif olamaz Maslak sanayi sosyete sanayisidir senin arkadaşın tamam iyi yapıyodur ama arkadaşın olduğu halde ordan ucuza yaptırdığını zannedersin ama benim yaptırdığım adamlarda profesyonel ben senin yaptırdığın fiyatın yarı fiyatına garantili yaptırırım adama abi sponsorluk dedim adam direk ya ben uğraşamam ki ya dedi güneşten yanmış zaten hellboy gibi olmuş emekçi adamlar yani

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Abi sarkarmı sarkar kimisinin sarkmıştır söyleyemez utanır biz yardımcı oluruz. Maslak sanayi hiçbir zaman Topkapı sanayi kadar işlek ve aktif olamaz Maslak sanayi sosyete sanayisidir senin arkadaşın tamam iyi yapıyodur ama arkadaşın olduğu halde ordan ucuza yaptırdığını zannedersin ama benim yaptırdığım adamlarda profesyonel ben senin yaptırdığın fiyatın yarı fiyatına garantili yaptırırım adama abi sponsorluk dedim adam direk ya ben uğraşamam ki ya dedi güneşten yanmış zaten hellboy gibi olmuş emekçi adamlar yani
        Usatalarımı kapıştıralım şimdi
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Usatalarımı kapıştıralım şimdi
          Valla ustalar iyi ama mekanik ustası olarak dayımı gözüm kapalı kapıştırırım ortaya gerekirse arabamı bile koyarım o derece eminim.

Yorum Yap

off topic: sosyete sanayisi 😆😆😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              off topic: sosyete sanayisi ����������������������������
              Sen Dünya'ya bana off topic demeye mi geldin biraz mesajın içeriğini oku önceki mesajlara bak son yazdığıma göre değerlendirme off topic olayını GORA filmindeki gibi belki Off Topic demeye programlıdır şaka bi yana ora hakikaten sosyete sanayisi orda şekil arabaları görenler 'oo bu arabalar burdaysa burası çok iyidir' diyo. Halbuki bitane oto kuaför var mesela şirket ismi vermiyim. Şirket Lamborghini resmi koyuyo kampanya yapıyo bakan insanlarda zannediyo ki bu adamlar Lamborghini'ye kuaför çekmişler. Halbuki o arabalar sadece orda yıkanıyo kuaför işlemleri Megeuiars'ta yapılıyo oysa ki, uzun lafın kısası bu işin kalbi Topkapıdır sanayi yeri zaten yer olarak, Opel Odak, Mercedes Mengerler, Honda Cem, Ford-Citroen Kar, Fiat Fırat, BMC bayileri burda zaten özel servisleri saymıyorum sanayi sitelerini saymıyorum. Sitelerdeki dükkanları hiç saymıyorum. Maslak'ta tanıdığın yoksa adamı dürterler. Bazen hatta tanıdığın varsa da dürterler. Çünkü alışkanlık haline gelmiş bu sosyete sanayisi olduğu için ama benim çevremdekiler çok yakınım olduğu için yaptığım işlere sadece parça parasını veririm.

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Sen Dünya'ya bana off topic demeye mi geldin biraz mesajın içeriğini oku önceki mesajlara bak son yazdığıma göre değerlendirme off topic olayını GORA filmindeki gibi belki Off Topic demeye programlıdır şaka bi yana ora hakikaten sosyete sanayisi orda şekil arabaları görenler 'oo bu arabalar burdaysa burası çok iyidir' diyo. Halbuki bitane oto kuaför var mesela şirket ismi vermiyim. Şirket Lamborghini resmi koyuyo kampanya yapıyo bakan insanlarda zannediyo ki bu adamlar Lamborghini'ye kuaför çekmişler. Halbuki o arabalar sadece orda yıkanıyo kuaför işlemleri Megeuiars'ta yapılıyo oysa ki, uzun lafın kısası bu işin kalbi Topkapıdır sanayi yeri zaten yer olarak, Opel Odak, Mercedes Mengerler, Honda Cem, Ford-Citroen Kar, Fiat Fırat, BMC bayileri burda zaten özel servisleri saymıyorum sanayi sitelerini saymıyorum. Sitelerdeki dükkanları hiç saymıyorum. Maslak'ta tanıdığın yoksa adamı dürterler. Bazen hatta tanıdığın varsa da dürterler. Çünkü alışkanlık haline gelmiş bu sosyete sanayisi olduğu için ama benim çevremdekiler çok yakınım olduğu için yaptığım işlere sadece parça parasını veririm.
                Sarven sen topkapıya git herzaman.

Ayrıca bizim işlerine fiyatlarına kefil olduğumuz her zamanda olacağımız sponsorlarımız maslakta daha bu güne kadar kimseye yanlışları olmamıştır.Dürtülecek bi insan zaten kendini dürttürür. MAslağa kadar gitmeye gerek yok.Konu amacı dışında ayrı bir noktaya özelliklede firmalarımızı karalamaya varacak bir noktaya gitmesin. Çünkü yukarıdaki bazı kelimeler başka yerlere çekilmeye müsaittir.
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Sarven sen topkapıya git herzaman.

Ayrıca bizim işlerine fiyatlarına kefil olduğumuz her zamanda olacağımız sponsorlarımız maslakta daha bu güne kadar kimseye yanlışları olmamıştır.Dürtülecek bi insan zaten kendini dürttürür. MAslağa kadar gitmeye gerek yok.Konu amacı dışında ayrı bir noktaya özelliklede firmalarımızı karalamaya varacak bir noktaya gitmesin. Çünkü yukarıdaki bazı kelimeler başka yerlere çekilmeye müsaittir.
                  Ben her zaman Topkapıdayım kafamda rahat ama maslağıda karalamıyorum veya sponsorlara birşey demiyorum zaten yanlış anlaşılmasın. Sadece tanıdığın yoksa dürterler anlamında söylüyorum sponsorlar zaten sağolsunlar ona göre uygun fiyat veriyolar. Tanıdığın yoksa her yerde dürterler benim sadece demek istediğim şey Topkapı daha kapsamlı daha çok sanayi bölgesi anlamında duruyo birde benim adamların çoğu Topkapıda olduğundan beni ve benim yollayacağım kişileri dürtemezler demek istiyorum. Yoksa İkitellide de, Maslakta da, Topkapıda da, Bostancıda da tanıdıklarım var beni biliyosun

Yorum Yap

Sarven "tavan sarkmasıyla" ilgili bir içerik bulamadığım için konu kilit !

Sosyete sanayimizde biz memnunuz, dürtüyoruz, dürttürüyoruz, dürtülüyoruz.. Zaten hepimiz dürtüler ile hareket etmiyormuyuz ?

Tavan sarkmasıyla ilgili sorununuz varsa ve bilgi paylaşımı veya sorunun çözümü için bilgi almak istiyorsanız o şekilde konuyu başka bir adımdan devam ettirin lütfen.

İyi Günler.
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X