Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Egt - boost vs vs nedir?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yasak link koymak (saka)
    ya talha ne adamsin, sahibinden'e gir Defi yaz vasita'nin altinda cikiyor otomatik..
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      yasak link koymak (saka)
      ya talha ne adamsin, sahibinden'e gir Defi yaz vasita'nin altinda cikiyor otomatik..
      buldum tmmdır.
      sigpic

Yorum Yap

ben bi tanesinin fiyatina baktim sadece. ozelliklerini yada kullanilmislik durumunu bilmiyorum. belki cesitleride vardir. arastirmak lazim.. yine de 2500 TL ona verecegime onceligimi coilover'dan yana kullanmak isterim
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

2500TL burda ödicene yurtdışından al daha ucuza yardımcı olurum sana
          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            2500TL burda ödicene yurtdışından al daha ucuza yardımcı olurum sana
            tahmini kac paradir yurt disindan alsak? Bir kac aya lazim olacak

Yorum Yap

Aslı ONRCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              tahmini kac paradir yurt disindan alsak? Bir kac aya lazim olacak
              yurt dısından getırtmek zahmetlımıdır ve ne kadardır tahmını fıyatları
              +1 bende almak ıstıyorum
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Yaklasik $1000 tutuyor 3 gosterge ve unit... bu arada adam 2500 az kulanilmis gosterge icin istiyor.
                RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

luai açıklamış zaten, bende dipnot olması gereken değerlerden bahsedeyim bari

boost: orjinalde r53 lerde 0.7 bar yani 10 psi, %16-17 kasnaklılarda 1-1.1 bar arası (15 16 psi civarı)
                  egt: 800 dereceler max. değerler.. orjinal kapak ile kasnak vsli araba 950-1000 dereceleri görebiliyorki bi süre sonra pistonlar sabun gibi köpürür erir gider bence r53ler için en gerekli olanıdır
                  oil temp. : 130 civarı derece max. üstünde birçok yağ özelliğini geri dönüşü olmayacak şekilde kaybedebiliyor.. yatak döşek ne varsa birbirine giriyor
                  oil press: bunda bi sınır yok ama düşüğü yine yatak sarmaya aşırı fazlası ki pek olası bir durum değil o da yağ keçelerini zorlamaya ve patlatmaya yağ kaçaklarına sebep olabilir
                  wideband : hava yakıt oranı karışımını gösterir. örneğin aem gösterge 10-18 aralığını gösterir. 1 birim yakıta 10 birim veya 18 birim hava demektir.. 10 çok zengin, 18 ise aşırı fakirdir.. ikisi de zararlıdır, tam gaz konumunda ideal değerler bizim araçlar için (üzerindeki modifiyelere de bağlı olarak ) 11.5 - 12.5 arasıdır..

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Defi 52mm boost eksigim var tamamlarsam iyi olucak

Bazen diorum camp2 aliP ekranami baglasam diye ama masrafli
                  aynısını bende düşünmüştüm ama hem maliyeti çok yüksek, her sensörü ayrı ayrı alman lazım, hem de veri transferi çok hızlı değil senin hızına yetişemez yani panpa boşver analog candır

defi bu işin mercedesidir abi sadece egt istiyorsan definin link unit gerektirmeyen ( kayıt yapan, bazı ayarları ve uyarı ayarlamaya yarayan zımbırtısı) modellerinden alman yararına olur maliyet olarak
                  sağlam olduktan sonra hepsi yakın şeyler gösterir zaten ha 750 ha 800 derece görmüşsün çok fark yok, istersen prosport vb. gibi daha orta sınıf markalardan da bakabilirsin.. 250tl gibi bir fiyatı vardı 60mm çaplı olanın, 2 renk seçeneği ve ışıklı sesli uyarısı vardı.. defiler sanırım 230 dolar gibi bir fiyat ama net hatırlamıyorum, maslakta powershop satıyor..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X