Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Supercharger kasnak ve yazılım hk.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Supercharger kasnak ve yazılım hk.

Arkadaşlar selam;

Yeni aldığım aracıma supercharger kasnağı ve yazılım yaptırmak istiyorum. Kasnak fiyatları yurtdışında çok ucuz iken küçük parça turkiyede pahalı öneri olarak ne önerirseniz. Ayrıca ecufast yazılım yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran var mı aranızda yazılım sonrası araç sakin kullanımda yakıt tüketimini düşürüyor diye yazanlar olmuş bu konuda tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Bir de bu işi izmirde yaptırabileceğimiz bir yer var mı destek verirseniz çok sevinirim.

Keyifli forumlar

Ben r53 gpmde kullandim
    Specler su sekildeydi.

- Alta 17kasnak
    - Kutu ici Alta filtre
    - RMW Headers
    - JCW Egsoz
    - Ecufast Yazilim

220 hp civarinda aldim ve eglenceli oluyordu. Ancak yaptirirken, bolca vaktiniz olsun. Randevu ile pek is yurumez Ozgunde
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

KAsnak fiyatları sizinde yazdığınız gibi burada pahalı oluyor yurt dısına göre varsa yurt dışından gelecek bir tanıdık zaten parca küçük olduğundan yanında getirmesi süper olur. Benim önerim kasnak ve yazılım sadece bu ikisi olacaksa yazılıma gerek yok derim.
      Ben ilk aldığım zamanlarda %17 alta kasnak ve alta filtre kiti ile kullandım uzun süre gayet memnundum daha sonra biraz daha fazlasına girişecekseniz işin ozaman yazılım yaparsınız yani en son noktada yapın derim. Ayrıca ecufast için randevu alınarak bi sonuç almak zor bol vaktiniz olmalı kereminde yazdığı gibi.İzmirden değilde buraya gelirseniz yazılım ve kasnak konusunda daha sağlıklı sonuçlara ulaşırsınız.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X